Policjanci odnaleźli Patrycję Maślankę. Rodzina dziękuje za pomoc w poszukiwaniach

Bartosz DybałaZaktualizowano 
Dziewczynę znaleźli policjanci w Poczesnej pod Częstochową - dowiedział się Onet. Przypomnijmy, że w piątek przed północą dziewczyna wsiadła w Krakowie w autobus firmy Flixbus do Poznania. Po 2 w nocy wysiadła z pojazdu, 3 km przed dworcem autobusowym w Częstochowie. Wysiadła bez telefonu i bagażu.

- Mogę potwierdzić, że Patrycja została odnaleziona. Jej stan jest dobry. Widziała się już z rodzicami - mówi w rozmowie z Onetem pan Robert, wujek dziewczyny. - Jesteśmy bardzo wdzięczni policjantom z Częstochowy, ludziom, którzy zaangażowali się w poszukiwania. Bardzo chcemy im podziękować - dodaje.

Jak podaje portal, Dziewczyna trafiła do szpitala, gdzie lekarze sprawdzą czy nie doznała żadnych urazów. Młoda kobieta poszukiwana była od czterech dni.

Lista osób zaginionych z Małopolski 2019. Możesz pomóc w ich...

Wideo

Materiał oryginalny: Policjanci odnaleźli Patrycję Maślankę. Rodzina dziękuje za pomoc w poszukiwaniach - Gazeta Krakowska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 7

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-16T17:18:45 02:00, Pogromca_smieci:

A kierowcy z flixbusa nie poniosą konsekwencji za zachowanie niezgodne z regulaminem i obowiązującymi przepisami? Rezerwując bilet informują, ze nie ma możliwości opuszczenia pojazdu przed przystankiem końcowym. Przecież oni odpowiadają za pasażera!!! Skoro pasażer był agresywny to trzeba było wezwać policję, i czekać na jej przyjazd a nie wypuszczać dziewczynę w polu!!!! Niech się cieszą, że nic jej nie jest, bo wg mnie powinni isc siedzieć

2019-07-16T18:06:45 02:00, pogromca głąbów bez wiedzy:

zgodnie z regulaminem pasażer będący agresywny wobec obsługi i pasażerów(tak było) mają obowiązek zatrzymania się wypierd...takiego gościa na zbity pysk i poinformować swoich przełożonych-dyspozytorów(tak było)......NIE MASZ WIEDZY TO NIE ZABIERAJ GŁOSU

2019-07-17T08:18:54 02:00, Sonis:

Niestety nie masz racji.

Takie zachowanie może byc też obiawem naglej choroby.Dlatego należy wezwać policję.

2019-07-17T10:31:44 02:00, Gość:

....Policja została poinformowana!!!!!!!!!!!...przez dyspozytorów i to natychmiast........

wiesz to czy tak ci się wydaje? bo nie widziałam żadnego komunikatu na ten temat.

G
Gość
2019-07-16T17:18:45 02:00, Pogromca_smieci:

A kierowcy z flixbusa nie poniosą konsekwencji za zachowanie niezgodne z regulaminem i obowiązującymi przepisami? Rezerwując bilet informują, ze nie ma możliwości opuszczenia pojazdu przed przystankiem końcowym. Przecież oni odpowiadają za pasażera!!! Skoro pasażer był agresywny to trzeba było wezwać policję, i czekać na jej przyjazd a nie wypuszczać dziewczynę w polu!!!! Niech się cieszą, że nic jej nie jest, bo wg mnie powinni isc siedzieć

2019-07-16T18:06:45 02:00, pogromca głąbów bez wiedzy:

zgodnie z regulaminem pasażer będący agresywny wobec obsługi i pasażerów(tak było) mają obowiązek zatrzymania się wypierd...takiego gościa na zbity pysk i poinformować swoich przełożonych-dyspozytorów(tak było)......NIE MASZ WIEDZY TO NIE ZABIERAJ GŁOSU

2019-07-17T08:18:54 02:00, Sonis:

Niestety nie masz racji.

Takie zachowanie może byc też obiawem naglej choroby.Dlatego należy wezwać policję.

....Policja została poinformowana!!!!!!!!!!!...przez dyspozytorów i to natychmiast........

S
Sonis
2019-07-16T17:18:45 02:00, Pogromca_smieci:

A kierowcy z flixbusa nie poniosą konsekwencji za zachowanie niezgodne z regulaminem i obowiązującymi przepisami? Rezerwując bilet informują, ze nie ma możliwości opuszczenia pojazdu przed przystankiem końcowym. Przecież oni odpowiadają za pasażera!!! Skoro pasażer był agresywny to trzeba było wezwać policję, i czekać na jej przyjazd a nie wypuszczać dziewczynę w polu!!!! Niech się cieszą, że nic jej nie jest, bo wg mnie powinni isc siedzieć

2019-07-16T18:06:45 02:00, pogromca głąbów bez wiedzy:

zgodnie z regulaminem pasażer będący agresywny wobec obsługi i pasażerów(tak było) mają obowiązek zatrzymania się wypierd...takiego gościa na zbity pysk i poinformować swoich przełożonych-dyspozytorów(tak było)......NIE MASZ WIEDZY TO NIE ZABIERAJ GŁOSU

Niestety nie masz racji.

Takie zachowanie może byc też obiawem naglej choroby.Dlatego należy wezwać policję.

G
Grazyna

Ale o czym tu pisać? O kierowcach Flix busa? Przecież to nie oni są problemem ale ta nieodpowiedzialna kobieta.

p
pogromca głąbów bez wiedzy
2019-07-16T17:18:45 02:00, Pogromca_smieci:

A kierowcy z flixbusa nie poniosą konsekwencji za zachowanie niezgodne z regulaminem i obowiązującymi przepisami? Rezerwując bilet informują, ze nie ma możliwości opuszczenia pojazdu przed przystankiem końcowym. Przecież oni odpowiadają za pasażera!!! Skoro pasażer był agresywny to trzeba było wezwać policję, i czekać na jej przyjazd a nie wypuszczać dziewczynę w polu!!!! Niech się cieszą, że nic jej nie jest, bo wg mnie powinni isc siedzieć

zgodnie z regulaminem pasażer będący agresywny wobec obsługi i pasażerów(tak było) mają obowiązek zatrzymania się wypierd...takiego gościa na zbity pysk i poinformować swoich przełożonych-dyspozytorów(tak było)......NIE MASZ WIEDZY TO NIE ZABIERAJ GŁOSU

P
Pogromca_smieci

A kierowcy z flixbusa nie poniosą konsekwencji za zachowanie niezgodne z regulaminem i obowiązującymi przepisami? Rezerwując bilet informują, ze nie ma możliwości opuszczenia pojazdu przed przystankiem końcowym. Przecież oni odpowiadają za pasażera!!! Skoro pasażer był agresywny to trzeba było wezwać policję, i czekać na jej przyjazd a nie wypuszczać dziewczynę w polu!!!! Niech się cieszą, że nic jej nie jest, bo wg mnie powinni isc siedzieć

Dodaj ogłoszenie