Centralna liga juniorów

KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski – Cracovia 0:3 (0:0)

Bramki: 0:1 Panek 60, 0:2 Ropski 80, 0:3 Barczuk 89.

Cracovia: Kobyłka – Klimczyk, Moskal, Bartosz, Kapera – Dudek, Szymczak (79 Barczuk), Gala (85 Dębowski) – Panek, Piątek (59 Surma), Ropski.

Nie było łatwo, ale podopieczni trenera Pawła Zegarka wygrali w Ostrowcu Świętokrzyskim i są bardzo blisko tego, aby po raz drugi z rzędu grać o medale mistrzostw Polski.

W innych meczach: Wisła Kraków – Juventa Starachowice 5:0 (bramki: Ferens, Handzlik, Marszalik, Wójcik, Dziubas), Widok Lublin – Stal Stalowa Wola 0:0, Stal Rzeszów – Wisła Puławy 1:3, Górnik Łęczna – Korona Kielce 0:1, Sandecja Nowy Sącz – Stal Mielec – odwołany.

Hutnik – Korona Kielce 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Rakoczy 23:, 1:1 Korcz 49, 2:1 Wróbel 78.

Hutnik: Frątczak – Kozieł, Łepkowski, Cieśla, P. Fili­pek – Wróbel (79 Gędłek), Jacak, Rakoczy (80 Ter­likowski), Berliński (75 Frączkiewicz) – Polański (65 Wójcik), Pachowicz.

Podopieczni trenera Andrzeja Paszkiewicza zrewanżowali się Koronie za porażkę w pierwszej rundzie. W 23 minucie po zagraniu Jacaka w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Rakoczy i miejscowi objęli prowadzenie. Hutnik miał przewagę, ale chwila nieuwagi na początku gry w drugiej połowie kosztowała go utratę gola. W końcówce spotkania trzy punkty Hutnikowi zapewnił Wróbel, który po dokładnym dośrodkowaniu Jacaka skierował piłkę głową do bramki.

W innych meczach: Resovia – Wisła Puławy 2:1, Cracovia – KPP Korona Kielce 5:0 (bramki: Mielcarek 2, Sroka, Pawlusiński, Studnicki).

Bramkia 0:1 Kozak 5

Unia: Stachura – Kosiński, Wykręt (75 Żak), Szostek, Leszczyński, Stybak, Zybiński, Bielawski (46 Palecz­ny), Pasierbek, Wandas, Wąsik.

Garbarnia: Paździor – Łatka, Budek, Pilch, Jaro­szyński – Kozak (84 Jędrzejczyk), Borla (88 Pabiś), Rakowski, Matyasik (57 Biernacik) – Kozik, Susuł (67 Gigoń)

Sędziował: Jonasz Kita. Widzów: 50.

W bardzo trudnych warunkach rozgrywane było to spotkanie. Podopiecznym trenera Roberta Włodarza udało się szybko zdobyć bramkę i utrzymać wynik do końca meczu.

W innych meczach: Krakus Nowa Huta – Strażak Mokrzyska 3:0 (1:0), Łoboda 2, Ciastoń; SMS Kraków – Termalica Bruk-Bet Nieciecza mecz przerwany przy stanie 0:1 z powodu ulewy.

Mecze: Puszcza Niepołomice – Hutnik, Poprad Muszyna – Dunajec Nowy Sącz, Górnik Wieliczka – BKS Bochnia i Halniak Targa­nice – Glinik Gorlice zostały odwołane.

Bramki 0:1 Jochymek 65.

Garbarnia: Kohlbrenner – Gubała, Przybyszewski, Tomaszewski, Mróz, Pasionek (70 Porębski), Głuchaczka (70 Barcik), Waś (65 Walentynowicz), Przesławski (68 Marczyk), Ciesielski (60 Prochownik), Apostolski.

SMS: Lada – Czech, Lach, Wiśniewski, Zięcik, Jo­chy­mek, Gniecki, Sarzyński, Dyląg, Górecki, Czer­nicki.

W innych meczach: Unia Tarnów – Unia Oświęcim 4:2, Dunajec Nowy Sącz – Tuchovia 3:1. Mecze: Wisła Kraków – AS Progres i BKS Bochnia – Sandecja Nowy Sącz zostały odwołane z powodu złego stanu boisk.

1. Garbarnia 19 43 52–19

2. Unia T. 20 40 57–27

3. Wisła 18 39 50–19

4. SMS Kraków 19 37 42–29

5. Progres 17 34 52–19

6. Sandecja 18 34 47–27

7. Dunajec 19 30 34–23

8. Tarnovia 18 25 28–34