Popisy Nadwiślanu

Paweł Panuś
Nadwiślan wygrał piąty mecz
Nadwiślan wygrał piąty mecz Adam Wojnar
Prowadzenie w tabeli utrzymał faworyt rozgrywek - Błękitni Modlnica, natomiast wciąż bez zwycięstwa pozostaje krakowski Wawel

Gospodarze od początku narzucili rywalowi szybkie tempo i po 20 minutach prowadzili 2:0. Potem gra się wyrównała i choć w składzie Armatury brakowało wielu graczy, to goście zdołali zdobyć kontaktową bramkę.

Kluczowy dla losów meczu był początek 2. połowy, kiedy w ciągu trzech minut Nadwiślan zdobył dwa gole. Przy stanie 5:2 czerwoną kartkę obejrzał stoper Armatury Kosiorek i grając w osłabieniu goście byli już bezradni, tracąc w ciągu 20 minut cztery bramki

Nadwiślan Kraków - Armatura Kraków 9:2 (2:1)

Bramki: Sala 3, Piszczek 2, Żychowski, Biernacik, Moroński, P. Fima - Ryś, F. Madejski.

Nadwiślan: Mrowiec - Turbasa (65 D. Fima), Wira, Krzywda, Biernacik, Żychowski (68 P. Fima), Chwaja (65 Górnisiewicz), Sala, Moroński (68 Kania), Piszczek.

Armatura: Szchneider - Warzecha, Wojewoda, KosiorekI(75), Ryś, F. Madejski, J. Madejski, Szymański, Zagata, Chmorowski, Sowa.