Porażka wicelidera bez konsekwencji

ZK
PIŁKA NOŻNA. Odbyła się 20. kolejka podhalańskiej II ligi juniorów i trampkarzy.

Juniorzy Orawy Jabłonka przegrali z Huraganem w Waksmundzie, ale utrzymali drugie miejsce w tabeli. Mistrzostwo już wcześniej zapewniły sobie Wierchy Rabka, mimo iż w minionej serii spotkań "tylko" zremisowały w derbowym meczu z Chabówką 2-2. Trener Wierchów Daniel Kościelniak desygnował na to spotkanie liczną grupę trampkarzy, którzy w przyszłym sezonie będą w I lidze grali już w zespole juniorów.

Po Unii Naprawa kolejna drużyna juniorów wycofała się z ligi. Taką decyzję podjęli działacze Jarmuty Szczawnica, gdy ich drużyna wcześniej oddała dwa mecze walkowerem i trener miał kłopoty z zebraniem składu na ostatnie spotkania.

WYNIKI

Juniorzy

Biali Biały Dunajec - Spisz Krempachy 2-4 (0-2), bramki: Łukaszczyk 57, Rączka 90 - S. Surma 15, 23, D. Zygmond 55, Hornik 73; Huragan Waksmund - Orawa Jabłonka 3-2 (1-1), bramki: Kolasa 7, 50, M. Mroszczak 83 karny - Basisty 27, Stasik 62 karny; Gorc Ochotnica - Skawianin Skawa 3-3 (2-0); Wierchy Rabka - KS Chabówka 2-2 (0-1); Jarmuta Szczawnica - PUKS Syhlec Lipnica Mała 0-3, walkower; Unia Naprawa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-3, walkower.

Trampkarze

Biali Biały Dunajec - Spisz Krempachy 7-0, mecz przerwany w 35 minucie z powodu zdekompletowania drużyny Spisza, bramki: Bryjak 15, 29, Bielski 25, Karpiel 26, 27, Borkowski 31, 33; Wierchy Rabka - KS Chabówka 4-0 (3-0), bramki: Bałoński 7, 29, Masłowski 10, Ponicki 60; Jarmuta Szczawnica - PUKS Syhlec Lipnica Mała 2-3 (1-0), bramki: M. Mlak 34, 67 - S. Karkoszka 50, 53, 65; Gorc Ochotnica - Skawianin Skawa 1-1 (0-1); Unia Naprawa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-1 (2-1); Podhale Nowy Targ - Orawa Jabłonka 0-1 (0-0).

1. Wierchy 20 60 119-7

2. Gorc 20 39 58-28

3. Orawa 20 37 50-50

4. Biali 20 35 54-30

5. Skawianin 20 34 55-26

6. Podhale 20 30 43-30

7. Jarmuta 20 25 41-39

8. Szarotka 20 25 39-65