Powiat myślenicki. Na ludowo i na rockowo. Taki będzie...

Powiat myślenicki. Na ludowo i na rockowo. Taki będzie nadchodzący weekend

Zdjęcie autora materiału

Katarzyna Hołuj

Dziennik Polski 24

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Wanda i Banda
1/3
przejdź do galerii

Wanda i Banda ©Piotrhukalo

Dożynki, koncert, zawody sportowe, na czele z rozpoczynającym weekend turniejem koszykówki ulicznej. Będzie muzyka na żywo, a kto chce zobaczyć prawdziwą gwiazdę lat 80-tych na scenie powinien się wybrać w sobotę do Sieprawia.
SOBOTA

MYŚLENICE. Myślenice Streetball Cup 2018 / Graffiti Jam, górny jaz, godz. 9-19. Organizatorzy zapewniają „rodzinną atmosferę, graffiti, muzykę na żywo z gramofonów, pamiątkowe koszulki, poczęstunek z grilla, pączki i bliskość wody (Raby, basenu)”.

SKRZYNKA. Festyn, OSP Skrzynka, godz. 16. W programie m.in. pokaz sprzętu strażackiego, dmuchańce dla dzieci, a dla dorosłych zabawa taneczna.

SIEPRAW. Siepraw Cup Open, korty w kompleksie Słonecznym Park, od godz. 9. Rozegrany zostanie turniej męski i beach tennis.

SIEPRAW. Muzyczna Noc Przebojów, kompleks sportowy „Słoneczny Park”, godz. 19-2. Wystąpią m.in. Norbo oraz Wanda i Banda. Przed i po nich usłyszmy jeszcze znaną z muzycznego show The CVoice of Poland Angelikę Kot i Martynę Pawłowską z tego samego programu wraz z zespołem True Colors Cover Band.

NIEDZIELA

myślenice. Letnie Grand Prix o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice - Cykl Turniej Mixtów, boiska na plaży trawiastej (górny jaz - Zarabie), od godz. 10.

TOKARNIA. Dożynki Gminne, stadion GKS Beskid, godz. 15.30. Wcześniej, o godz. 14 w kościele parafialnym zostanie odprawiona msza św. W programie dożynek, oprócz prezentacji występów kół gospodyń, rozegrany zostanie konkurs sołectw. Walka o puchar sołectwa będzie się odbywała w kilku konkurencjach m.in. dojenie krowy, obieranie ziemniaków, slalom taczkami, rzut gumowcem.

MYŚLENICE. Msza św. polowa, polana Mikołaj, godz. 14.30.

STRÓŻA. Dożynki Gminne, teren przy Szkole Podstawowej nr 1, godz. 15. Wcześniej, o godz. 13.30 w kościele parafialnym w Stróży zostanie odprawiona msza św. W programie dożynek m.in. występ Orkiestry Dętej „Orzeł” z Trzebuni, prezentacja wieńców dożynkowych i konkurs grup wieńcowych, zabawa taneczna. Specjalnym punktem programu (ok. godz. 18) będzie wykonanie wspólnej fotografii z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Tego dnia, na boisku przy hali sportowej mecz sparingowy zagrają LKS Wicher Stróża z LKS Cisy Harbutowice.

GŁOGOCZÓW. Marsz nordic walking, start o godz. 16 sprzed kościoła. Udział w marszu jest bezpłatny. Jest to część projektu „Z kijkami na szlaku architektury sakralnej powiatu myślenicki-ego” realizowanego przez Małopolskie Stowarzyszenie Nordic Walking.

ZOBACZ KONIECZNIE:
Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Polecamy

NAUCZYCIEL ROKU | Trwa głosowanie

NAUCZYCIEL ROKU | Trwa głosowanie

Gigantyczna galeria handlowa rośnie w Wieliczce [ZDJĘCIA]

Gigantyczna galeria handlowa rośnie w Wieliczce [ZDJĘCIA]

SPORTOWIEC MAŁOPOLSKI 2018 | Wybieramy najlepszych i najpopularniejszych sportowców

SPORTOWIEC MAŁOPOLSKI 2018 | Wybieramy najlepszych i najpopularniejszych sportowców

Bezdymna rewolucja - czy Polska wykorzysta tę szansę?

Bezdymna rewolucja - czy Polska wykorzysta tę szansę?