AS
Cracovia: Paluch (46 Pazdański) - Wacek (46 Surówka), Ziółkowski, Dziobek (46 Grodzicki), Kopyść (46 Rosiek) - Morawski (46 Szwajdych), Bania (46 Bagnicki), Baran (46 Paszkiewicz), Baster (46 Podsiadło) - Zegarek (46 Łuszczek), Hermaniuk (46 Czyjt).

Cracovia - Walka Zabrze 1-0 (0-0)

1-0 Paszkiewicz 67 min.
 W meczu sparingowym rozegranym na boisku Prądniczanki Cracovia pokonała IV-ligowy zespół ze Śląska - Walkę Zabrze 1-0. Do przerwy trener Andrzej Bahr wystawił optymalną jedenastkę, nie grał tylko Hrapkowicz (nosił się z zamiarem wyjazdu do pracy we Włoszech, gdzie pracuje także jego żona, ale wczoraj ostatecznie zadecydował, iż zostaje w Krakowie).
 Ślązacy zaskoczyli krakowian ofensywną grą w pierwszych 15 minutach, mieli nawet "setkę" (po błędzie Wacka), ale ich gracz nie trafił z paru metrów do bramki. Potem przeważała Cracovia, m.in. po strzale Dziobka piłka trafiła w słupek, dobrej pozycji nie wykorzystał Zegarek.
 Po przerwie trener Bahr wymienił aż 10 graczy. W 67 min Andrzej Paszkiewicz wykorzystał błąd obrony gości i pokonał bramkarza. Ten młody napastnik mógł zostać "królem" sparingu, ale pod koniec meczu nie wykorzystał 100-procentowej sytuacji.
 Do obrony Cracovii po kilkutygodniowej przerwie wrócił Robert Ziółkowski. Rozegrał pełne 90 minut, od razu defensywa "pasów" grała pewniej. Problemem jest nadal ustawienie drugiej linii po odejściu Gruszki i Księżyca. W 2. połowie pojawił się na boisku dawno nie widziany Bagnicki (chorował), miał kilka udanych zagrań, choć widać, że brakuje mu jeszcze sił. Na boisku nie pojawił się Kowalik, trenuje z Cracovią, ale nadal nie podpisał kontraktu.
 - Mamy już w zasadzie dopięte sprawy transferowe. Finalizujemy rozmowy w sprawie pozyskania Barana (z JKS Jarosław), Dziobka (Rafineria Nafta), Hermaniuka (z Okocimskim) - powiedział trener Andrzej Bahr. - Próbujemy gracza Wawelu - Czyjta.
 W najbliższą sobotę Cracovia rozegra ostatni sparing przed rozgrywkami III-ligowymi z Górnikiem Wieliczka. Jeśli nie będzie lało, to mecz rozegrany zostanie na wyremontowanej płycie stadionu przy ul. Kałuży.