Poza podium

Zawody te zakończyły się zwycięstwem Norberta Kościucha (Unia Leszno) - 13 pkt., za jego plecami uplasowali się zaś - z identycznym dorobkiem 12 pkt. - dwaj lublinianie: Daniel Jeleniewski i Janusz Stachyra. Dawid Bendzera wywalczył w tym turnieju 7 pkt. (1, t, 1, 3, 2), kończąc go na szóstym miejscu, Stanisław Burza z dorobkiem 6 "oczek" (2, 0, 2, u, 2) sklasyfikowany został natomiast na dziesiątej pozycji. Najciekawszym wyścigiem zawodów był bieg XV, w którym Dawid Bendzera, mimo że spod taśmy ruszył ostatni, na dystansie minął jednak Sebastiana Trumińskiego, Pawła Grygolca oraz Janusza Ślączkę. (STM)

Żużel

Dwaj żużlowcy tarnowskiej Unii: Dawid Bendzera i Stanisław Burza wzięli w środę udział w rozgrywanym w Lublinie turnieju o puchar prezesa tamtejszego Towarzystwa Żużlowego.