Poznań: Gdzie jest Michał Rosiak? [19.02] UWAGA! TVN Filmik...

Poznań: Gdzie jest Michał Rosiak? [19.02] UWAGA! TVN Filmik ze Snapchata to jeden z ostatnich śladów. Tajemnicze zaginięcie studenta

UWAGA! TVN/x-news

Polska

Polska

Źródło: TVN

UWAGA! TVN Kilkanaście dni temu zaginął Michał Rosiak. 19-latek wysłał filmik w aplikacji Snapchat, wyszedł z klubu, na przystanku autobusowym zostawił telefon komórkowy i ślad po nim się urwał. Rodzice i babcia wierzą, że Michał wróci do domu. Sprawą zaginionego studenta żyje cały Poznań. Poszukiwania trwają.
17 stycznia Michał Rosiak z trzema kolegami, których znał jeszcze z gimnazjum, świętował zdane egzaminy. 19-latek od trzech miesięcy studiuje chemię na Politechnice Poznańskiej. Pochodzi z Turkowic (nieopodal Turku), oddalonych Poznania o 130 kilometrów.

CZYTAJ TEŻ | PROKURATURA PROWADZI ŚLEDZTWO WS. NIEUMYŚLNEGO SPOWODOWANIA ŚMIERCI MICHAŁA ROSIAKAMiasto. Filmik z aplikacji Snapchat to ostatni ślad


Michał kilka godzin przed zaginięciem wysłał do koleżanki filmik na Snapchacie, pokazując, jak dobrze bawi się z przyjaciółmi w jednym z poznańskich barów.

- Ostatni raz rozmawiałam z nim w czwartek. Mówił mi: „Mamo, wychodzimy w miasto”. Mieli taki zwyczaj, że w czwartek wychodzili, bo w piątek się rozjeżdżali do domów – mówi Żaneta Rosiak, matka Michała.

Rodzice prosili Michała, żeby nie wracał po nocy do domu.

CZYTAJ TEŻ | DETEKTYW BARTOSZ WEREMCZUK, KTÓRY SZUKA MICHAŁA ROSIAKA: DARMOWY DRINK MOŻE SKUSIĆ. NIESTETY, ONI SKORZYSTALI Z TEJ OPCJI- Ale, jak to młodzież, był przeświadczony, że nic się nie stanie. W piątek zorientowaliśmy się, że coś jest nie tak, bo syn nie odbierał telefonu. Byłam w pracy, zaczęłam wydzwaniać, wiedziałam, że o godz. 16 ma wyjechać z Poznania. Wtedy usilnie zaczęliśmy szukać telefonów do kolegów – opowiada pani Żaneta.

Rodzice Michała od jednego z kolegów Michała dowiedzieli się, że tej nocy ich syn był przez godzinę w klubie go-go. Studenci trafili tam zachęceni darmowym drinkami. Z nocnego lokalu 19-latek wyszedł sam po godzinie, tuż przed godz.1.Michał nie znał dobrze Poznania, dlatego aby trafić do domu włączył nawigację telefoniczną. Z klubu dotarł na przystanek przy ul. Szelągowskiej.

- Może wchodząc na aplikację "Jak dojechać" wpisał słowo Armii i wyskoczyła podpowiedz Poznań, a chodziło o Armii Krajowej, gdzie mieszkał. Dlatego, nawigacja prowadziła go w tamtym kierunku – przypuszcza Żaneta Rosiak.

- Policja twierdziła, że nie padł ofiarą przestępstwa, dlatego, że nikt za nim nie szedł. Nikt go nie śledził – mówi Żaneta Rosiak.

CZYTAJ TEŻ | POSZUKIWANIA MICHAŁA ROSIAKA W POZNANIU. DETEKTYW PROPONUJE KOLEGOM ZAGINIONEGO STUDENTA BADANIE WARIOGRAFEM. ZGODZIŁ SIĘ TYLKO JEDENTurkowice, czyli dom i kochająca rodzina


Michał Rosiak był jedynakiem. - Moja córka i mąż przelali na niego całą swoją miłość. Zawsze ich słuchał, kochane dziecko, mądry, młody człowiek – mówi Stanisława Hoffmeyer, babcia Michała.

- Nie mieliśmy z nim problemu. Zawsze mówił, gdzie jest, niczego nie ukrywał. My też wiedzieliśmy, gdzie się bawi, z kim. Znaliśmy jego kolegów – dodaje matka 19-latka.

Rodzice zapewniają, że Michał nigdy nie uciekał z domu.

CZYTAJ TEŻ | POZNAŃ: TAJEMNICZE ZAGINIĘCIE 19-LETNIEGO STUDENTA MICHAŁA ROSIAKA. ZOSTAŁ PORWANY?- Całe nasze życie było pod niego podporządkowane, niczego mu nie brakowało. Nie należymy do zamożnych ludzi, ale to, co mogliśmy miał zapewnione. Myślę, że nie czuł żadnego dyskomfortu. Nikt nie wymuszał na nim niczego, poszedł na studia, takie, jakie chciał. Zawsze sam decydował – mówi Żaneta Rosiak.

Poszukiwania. Gdzie jest Michał Rosiak?


Drogę, którą 19-latek pokonał z klubu na przystanek policja odtworzyła na podstawie monitoringu. - Wiemy, że Michał ze Starego Rynku przeszedł na przystanek przy ul. Szelągowskiej. Około godz. 01: 36 przejeżdżał tamtędy nocny autobus, który miał kamerę i ta kamera zarejestrowała jak siedzi na ławce przystankowej. Ten sam autobus następną trasę zrobił około godz. 3:06 i już na tym nagraniu nikogo nie było na przystanku - mówi mł. inspektor Andrzej Borowiak, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

- Nie mogę sobie wyobrazić jak on mógł zniknąć. Może ktoś go gdzieś zabrał, wywiózł – zastanawia się Stanisława Hoffmeyer.

Rodzina apeluje do świadków, którzy tej nocy widzieli Michała na przystanku, by zgłosili się na policję.- Każda informacja jest ważna. Jeżeli nie ma już nic zapisane na tych monitoringach autobusów, to może jakieś postronne osoby tamtędy przejeżdżały – mówi Żaneta Rosiak.

- Prosimy ludzi dobrej woli, którzy widzieli go w tym czasie na przystanku, żeby cokolwiek dali znać, czy nam, czy policji – mówi Arkadiusz Rosiak, ojciec Michała.

Michał był ubrany w czarną kurtkę z napisem New Balance. Miał czarne spodnie i sportowe buty. Na szyi mógł mieć szalik z wizerunkiem byka.

Niemoc. Michała Rosiaka szuka prywatny detektyw


Rodzina Michała wynajęła prywatnego detektywa, który szuka zaginionego studenta.

- Bezpośrednio, czyli około 100 metrów za przystankiem jest skarpa. Dla osób, które wcześniej tam nie były, w szczególności w nocy, jest ona dużym zagrożeniem. Idąc za potrzeba fizjologiczną, a w pobliżu nie było toalety, po poślizgnięciu się spadniemy prosto do Warty – mówi Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw.

CZYTAJ TEŻ | CZY W POSZUKIWANIA MICHAŁA ROSIAKA WŁĄCZY SIĘ KRZYSZTOF RUTKOWSKI?Jak przyznaje pani Żaneta, z każdym dniem czuje coraz większą niemoc.

- W sobotę i niedzielę telefony się urywały, a potem każdego dnia jest coraz ciszej. Żadnych informacji, od policji też mamy mało informacji. W dalszym ciągu nikt nie wie, gdzie jest nasz syn – mówi Żaneta Rosiak.

- Bardzo go kocham i proszę, żeby wrócił do domu. Wszyscy na niego czekamy – dodaje Stanisława Hoffmeyer.

CZYTAJ TEŻ | CO SIĘ STAŁO Z MICHAŁEM ROSIAKIEM? POLICJA PRZEPROWADZIŁA EKSPERYMENTPOLECAMY:


Komentarze (18)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
haha

k (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

zaluje ze w patologicznym XXI w grzeczne dziecko chleje, cpa i czas spedza w prywatnych pokojach burdelu. jednego patusa mniej

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Mam nadzieje ze zyje

MM (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

mysle, ze gdyby szedl za potrzeba, to nie lecial by 100 metrow za przystanek, tylko zalatwil sie blizej, przzeciez to byla noc, nie bylo przechodniow, a samochody pewnie tez rzado przejezdzaly,...rozwiń całość

mysle, ze gdyby szedl za potrzeba, to nie lecial by 100 metrow za przystanek, tylko zalatwil sie blizej, przzeciez to byla noc, nie bylo przechodniow, a samochody pewnie tez rzado przejezdzaly, wiec nie musial szukac odleglych krzakow. Poza tym mysle ze zabral by z soba telefon, a nie zostawial na przystanku. Mysle ze zostal porwany, tylko dlaczego i po co ?zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
wstyd

Agata (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

Jak można tak wypisywać takie rzeczy ,,grzeczne dziecko i pije alkohol", ogromnie współczuję dla rodziców, nie wyobrażam sobie co teraz muszą przechodzić. Śledzę każdego dnia relację i każdego dnia...rozwiń całość

Jak można tak wypisywać takie rzeczy ,,grzeczne dziecko i pije alkohol", ogromnie współczuję dla rodziców, nie wyobrażam sobie co teraz muszą przechodzić. Śledzę każdego dnia relację i każdego dnia łzy lecą mi z oczu patrząc na Michała. A wy zachowujecie się jak sępy. nasuwa mi się od razu stwierdzenie ,,nie pamięta wół, jak cielęciem był", chociaż zastanawiam się czy co niektórzy to zrozumieją. Takie są prawa studentów: uczyć się , zdawać i później świętować, a poza tym kiedy ci młodzi ludzie mają się wyszumieć, na stare lata z laską przy boku. Jak już piszecie Państwo komentarze to zastanówcie się co piszecie. Ja będąc na studiach też świętowałam, wszyscy zdane egzaminy zakrapiali alkoholem, to jest normalne zachowanie, tak więc nie rozumiem takiego czepialstwa. Drodzy rodzice: mam nadzieję że Państwa syn się odnajdzie, modlę się o to codziennie. Agatazwiń


Autor komentarza nie dodał zdjęcia
haha

k (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

zaluje ze w patologicznym XXI w grzeczne dziecko chleje, cpa i czas spedza w prywatnych pokojach burdelu. jednego patusa mniej

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
haha

k (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 4 / 18

grzeczne dziecko i pije alkohol???????????????/

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Proszę o pomoc..

Andrzej (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 5

proszę o pomoc

pomagam.pl/andrzejkulis

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
klubik może..?

gość (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

Myslę, że klub GO GO . Tam należy powęszyć. Dla zmyłki ktoś przecież mógł włożyć jego ciuchy i poszwędać się akurat obok... hmm Warty.

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Abc

ABC (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 9 / 1

Powinni przetrzepać do góry nogami cały ten klub go go może ktoś wie o nim

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Dziwne

Gość (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 12 / 26

19latek w klubie go-go???tam można w godzić od 21lat.Chyba nie był taki porządny jak mówią jego rodzice.Po co tam pokazał,tam pełno,dilerów,mafiozów i zboczeńców.Sam jest sobie winnny.


Autor komentarza nie dodał zdjęcia
gosc

gosc (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 5 / 20

Popieram, można wyjść na piwo czy do klubu studenckiego, ale do go-go? co za patologia

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Niestety

Mary (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 8 / 7

Przykro mi to pisać - ale jak na mój gust, gość spadł do Warty i tam należy go szukać - wersja mało prawdopodobna, że wsiadł do czyjegoś wozu i został porwany ,,tak generalnie" albo: do gey clubu...rozwiń całość

Przykro mi to pisać - ale jak na mój gust, gość spadł do Warty i tam należy go szukać - wersja mało prawdopodobna, że wsiadł do czyjegoś wozu i został porwany ,,tak generalnie" albo: do gey clubu czy na ,,części zamienne"

zwiń


Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Odpowiedz

Agnes (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 9 / 2

Niestety ale zgadzam się z tobą tez wydaje mi się ze jednak ta skarpa była zbyt blisko a on za potrzeba fizjologiczna mógł pójść w tamta strona oczywiście czekam na szczęśliwe zakończenie ale...rozwiń całość

Niestety ale zgadzam się z tobą tez wydaje mi się ze jednak ta skarpa była zbyt blisko a on za potrzeba fizjologiczna mógł pójść w tamta strona oczywiście czekam na szczęśliwe zakończenie ale obawiam się najgorszego współczucie dla rodziny zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Straszne

Ania (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 25 / 2

Bardzo mi żal rodziny, bardzo. Oby się odnalazł cały i zdrowy. Co się mogło stać?


Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Mi też żal rodziców Michała . Lecz należy szukać krok po kroku on początku może coś umkneło .

Wiola na odpowiedż Ani -pisano o Patryku " Ta Best** zab*** wasze dzie** to diler "-to było na plaka (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 6 / 1

Należy szukać i czas działa tu na niekorzyść . Należy wszystko od początku krok po kroku .Potem sprawdzić komuter , I czy czasem nie poznał Patryka -mógł mu coś sprzedać i udawać jego kolegę -mógł...rozwiń całość

Należy szukać i czas działa tu na niekorzyść . Należy wszystko od początku krok po kroku .Potem sprawdzić komuter , I czy czasem nie poznał Patryka -mógł mu coś sprzedać i udawać jego kolegę -mógł mówić że jest z Tychy lub Nowa Huta a przecież jeżdzi po całym kraju i szuka .Sprawa jest ta dziwna a ci dorośli już chłopcy powinni być sprawdzeni dokładnie i sprawdzić czy mówią prawdę . Lecz są w Polsce przestępcy którzy w dalszym ciągu zajmują się handlem ludżmi . dużą ilością narkotyków . Panie detektywie dużo pan może . Pytanie do pana ? Kim jest Patryk mieszkający w Krakowie na ul Chmieleniec ? Tak dobrze bawi się studentami wykorzystuję ich i niszczy lub szantażuje bo się mu sprzedali i pracowali dla niego . Jest Polakiem i mieszka w Krakowie . Jak zaginęła studentka z Salwatora chodził i zrywał ogłoszenia o jej zginięciu . Potrzebuje studentów bo pracują dla niego bo szukają kasy a on to im daje i do daje różne używki . Studenci pracowali w jego firmie są bardziej komunikatywni niż sam prezes firmy . Firma zarejesrtowana jest na inną osobę a wcześniej na jej meża bo prezes jest RECYDYWISTOM i do tego członkiem mafii narkotykowej . By zniszczyć życie młodych kochających się osób idzie i gwałci chłopaka a potem czeka jak jego żona i on sam popełni samobójstwo to go podnieca to zrobił w Krakowie 2010 r - gdy jeszcze był wieżieniu a został wysłany do prac społecznych i tam upatrzył sobie rodzinię i chęć zobaczenia przedstawienia . Skazany 2005 r w sądzie w Katowicach na portalach internetowych szuka studentów oferuje komórki ,perfumy ,kurtki ,nawet auto było jego szkoda że nie sprawdzono auta BMW EPD 3*W* . Teraz jak widać chce pokazać że zakłada rodzinę z homo zrobił się hetero . Mam nadzieję że pan z ul Chmieleniec Kraków będzie wkrótce aresztowany -oczywiście ma kilka nieruchomości wszystkie zarobione z przestępctw nigdy dnia nie pracował ten 36 latek teraz upodobał sobie Krzeszowice bo myśli że go tam nikt nie rozpozna dziewczyny matka widząc auto i tyle nieruchomości oraz jedynaka bo ma tylko matkę a co sam jej zrobił cudem przeżyła .Dziewczyny matka je mu z ręki a nie idzie do REJESTRU Osób skazanych i sprawdzić kim jest ten człowiek . więcej to tylko C.B.Ś. i dobrze sprawdzić go i szukać nie zapominając że ma kilku pomocników .Pytanie : Co lub kogo sprzedawał on swojemu … Valentinowi z Bułgarii .Bo w Krakowie sam oddawał siebie po wyjściu z Ruszczy 2011 sportowcowi i artyście mieszkającym wówczas w Krakowie bo wiedział że to gej i zrobił mu sesje zdjęciowe do założonego sklepu internetowego . Na facebooku ogłasza się że sprzedaje buty Ugg za 300 zł . Tak się ogłasza diler : Mam do sprzedania nowe bardzo ciepłe damskie buty Ugg- tak się ogłasza Pat . Ja też nie kupię od pana . Do Rejestru Osób skazanych przy sądzie by sprawdzić kim jest ten sprzedawca i co ukrywa i czym się zajmuje . Mam plakat które każdy dostał 2011 po pana wybryku na pracach społecznych na Ruszczy . Ten plakat jest obok w szkole podstawowej z opisem kim jest ten diler . Jak to było " Diler z plakatu ' - hehehe . Jak to go gwałciłeś rocznica była 21 stycznia już kilka lat . Mam nadzieje że minister sprawiedliwości że cofnie mu warunkowe zwolnienie z wieżienia . Panie detektywie może inne pan osoby uchroni . Mam nadzieje że sprawdzi pan wszystko o Michale , wątkek który podałam by pokazać innym kto kim jest i co ukrywa ten RECYDYWISTA . Mi brak słówzwiń


Autor komentarza nie dodał zdjęcia
wiadomo było że

bez podpisu bo nie ma sensu jakby miał ktoś domysły kto pisze (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

Patryk w czasie kręncenia odcinka też był osobą nie wykształconą bo miał tylko podstawówkę skończoną ledwo ,a zaczęte liceum wieżieniu 2009 oblał 1 klasę . osoba z odcinka nie podano jakie ma...rozwiń całość

Patryk w czasie kręncenia odcinka też był osobą nie wykształconą bo miał tylko podstawówkę skończoną ledwo ,a zaczęte liceum wieżieniu 2009 oblał 1 klasę . osoba z odcinka nie podano jakie ma wykształcenie a przecież Patryk był więźniem którego prawo obowiązywało a telefon komórkowy był i jest zabroniony więc o czym o mówi , mówi o dziewczynie -rodzina tej pani zajmowała się nieruchomościami jak był wieżieniu . Więc te osoby nie pracowały razem -Patryk kłamał i dalej kłamie .Przecież tel komórkowy by wyjaśnił wiele co zawierał oraz rozmowy z członkami Mafii . Uczy się jak widać co ma mówić i do kogo -przecież detektyw Arkadiusz to widzi a czy szukający detektyw Michała nie widzi jak chcą osobę zgwałconą ośmieszyć . Nawet obejrzenie programu Uwagi widać że redaktor nic nie wspomina o ciążącym wyroku sądu w Katowicach prawomocnym . Zostawmy sprawę Policji oraz C.B.Ś. lub detektywom . Nie jestem tu za nikim ale kręci Patryk . A przecież należało by program Uwagi sprostował sprawę . A przecież miał pan przepustki z wieżienia co pan na nich robił ? Telefon wieżieniu był i co pan szukał pośród nich świadków fałszywych . Ilu odmówiło ? Gdzie miał miejsce gwałt jak przecież był tam w środku z ofiarą pana i jak każdy powie wyszedł pan z tego miejsca goły . zwiń


Autor komentarza nie dodał zdjęcia
to prawda wyszedł z łazienki goły Patryk a ofiara została w środku .

Michał ! Już każdy wie że kłamałeś Patryku . (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

Patryk wie co go łączy go z Maciejem i dlaczego tak program wyglądał nie sądził że prawda nie wyjdzie , oto prawda .jestem ciekawa czy Patryk powiedział to babci Uli ? Jak kłamstwo ukrywa i jak...rozwiń całość

Patryk wie co go łączy go z Maciejem i dlaczego tak program wyglądał nie sądził że prawda nie wyjdzie , oto prawda .jestem ciekawa czy Patryk powiedział to babci Uli ? Jak kłamstwo ukrywa i jak szuka nocami i nad ranem ludzi na GG . Jak chłopaki z Ruszczy powiedzą prawdę i że to miało miejsce to pójdziesz do wieżienia ponownie . zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
recydywista opisany przez panią zaciera ślady - nawet na facebooku cofnął ofertę sprzedaży butów Ugg

Renia -Ruczaj . (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 6 / 4

Recydywista zaciera ślady w internecie i na GG 670949XX- nie mogę podać całego gg bo RODO . Zaciera ślady i rzuca kłody innym pod nogi . Wątek to i on ma pana w " Ministerstwie Obrony Narodowej w...rozwiń całość

Recydywista zaciera ślady w internecie i na GG 670949XX- nie mogę podać całego gg bo RODO . Zaciera ślady i rzuca kłody innym pod nogi . Wątek to i on ma pana w " Ministerstwie Obrony Narodowej w Warszawie na którego się powołuje ,Więc Patryk 36.5 letni myśli że C.B.Ś. że nic nie znajdzie jak zaciera ślady . Panie Detektywie widzi pan to ??? Kim są ten Patryk mieszkający w Krakowie .Tak bywa w całym kraju .Na facebook usunął ofertę butów Ugg za 300 zł . Blokuje każdego by nikt nie odkrył jego znajomych na facebook . Tylko jedno zostawił by każdy widział go z dziewczyną Ulą ,to nadal manipulacja innymi . Czy rodzice Michała kiedyś widzieli tego recydywistę lub pod innym imieniem i nazwiskiem .Rodo bo bym podało wszysto ale detektyw sam szybko dotrze , proszę pamiętać Arek mu podpowiada co i jak ma mówić . Prokurator generalny mam nadzieje że sprawdzi . zwiń


Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Zaciera dowody recydywista w Krakowie .

anonim ... (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 7 / 1

Recydywista dał minusy niestety nie jest w stanie odwrócić uwagę od siebie ,bardzo dba o siebie ,chodzi markowo ubrany ,poprawił się by wyglądać młodo ,nie posiada żadnych tatułaży . Ekstra zegarek...rozwiń całość

Recydywista dał minusy niestety nie jest w stanie odwrócić uwagę od siebie ,bardzo dba o siebie ,chodzi markowo ubrany ,poprawił się by wyglądać młodo ,nie posiada żadnych tatułaży . Ekstra zegarek na ręnce oraz gruby i złoty łancuszek z krzyżem -on w Boga nie wierzy . To tylko na pokaz . Ekstra bryka ma i kika nieruchomości .Nigdy w swoim życiu dnia nie przepracował . Ma tylko matkę -skromna i biedna ,wstydzi się jej . Nawet gdy zablokował konta detektyw lub C.B.Ś. umie rozkodować .Marek jego diler oraz kochanek -zrobi dla niego wszystko . Już robił . Kim jest Arek ? Kim jest Ewelina ? Kim jest Mateusz - który pisał mu opinie do firmy z różnych kont ? Kim jest Ada z Mielca ? Kim jest Jacek ? Kim jest Andrzej ? Kim jest pan z ministerstwa obrony ? Kim jest Rafał ? Kim jest Adam ? Kim jest Valentin ? Jak Patryk kłamie . Kim są ludzie pracujący dla członka mafii ? wiem że i mi może się coś przydażyć za komentarz boję się ale tyle piszę co mogę .Ale mam nadzieje że on otrzyma dożywocie i nie bedzie jeżdził po Polsce i szukał młodych ludzi ? Te kity które niby chce sprzedać . Na facebooku chce pokazać nadal że ma dziewczynę .Ulu to współódział . Pokaz daje przed jej rodziną i wpisują mu się . Wszystkie akta są w sądzie w Katowicach i drugie w Krakowie na których udowodniono mu posiadanie telefonu komórkowego wieżieniu oraz to co zawierał telefon jest wszystko w aktach sprawy w Krakowie . Zapłaci i zrobi wszystko by zatrzeć ślady .

zwiń

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo