Pracowity weekend

PAN
TENIS STOŁOWY. W miniony weekend specjaliści od tenisa stołowego na brak zajęcia nie mogli narzekać, odbywały się bowiem turnieje kwalifikacyjne oraz rozgrywki ligowe.

W Tarnowie odbył się turniej Grand Prix weteranów, w którym startowało ponad sto zawodniczek i zawodników w ośmiu kategoriach wiekowych. W kategorii weteranek Dorota Nowacka z Krakowa zajęła drugą pozycję, podobnie jak w nieco starszej grupie Jolanta Szatko-Nowak. Wśród mężczyzn drugą lokatę w swojej kategorii zajął Marek Wróblewski, a trzecie miejsca zajmowali: Mariusz Bochenek, Aarne Puu, Henryk Mryc i Tadeusz Szopa.

W hali Bronowianki w Krakowie odbyły się mistrzostwa Małopolski młodzieżowców. Najwyżej na czwartym miejscu uplasował się Sebastian Światłoń z Zarabia Myślenice, a w zawodach dominowali reprezentanci Gorców Nowy Targ.

W drugiej lidze kobiet padły następujące wyniki: Brzostowianka Brzostek - UKS Rokicie Szczytniki 10-0, Start Park-M Nowy Sącz - UKS Spin Jasło 10-0. W tabeli prowadzi Brzostowianka z dorobkiem 21 punktów, czwarta jest Bronowianka II z 9 "oczkami", tuż za nią YMCA Kraków i Rokicie Szczytniki. (PAN)