Pawel Panus
Pawel Panus
Pierwsza z prawej Natalia Sitarz
Pierwsza z prawej Natalia Sitarz Andrzej Banas / Polska Press
W meczu kończącym zmagania w pierwszej rundzie ekstraklasy futsalu kobiet AZS UJ Kraków zremisował z ROW Rybnik 4:4.

"Jagiellonki" w pierwszej połowie zagrały tak, jakby chciały oddać na tacy mistrzowski tytuł ekipie z Rybnika. Gospodynie wypracowały dwie bramkowe okazje, rywala zaś wykorzystał wszystko co miał i był drużynę o klasę lepszą.

Paradoksalnie gniew AZS UJ ujawnił się dopiero, gdy na poczarku drugiej połowy straciły czwartego gola. Wówczas przeszły do zdcecydowanych ataków. Natalai Sitarz przestała się patyczkować z rywalkami, tylko strzelała z każdej pozycji, a bramkarkę ROW-u pokonała nawet uderzając piłkę głową. To był najlepszy kwadrans AZS UJ w tym sezonie.

ROW po I rundzie jest liderem z dorobkiem 13 punktów, AZS UJ ma osiem oczek i jest czwarty w tabeli. Do ćwierćfinału na pewno awansuje, ale czy jest gotów na obronę tytułu?

AZS UJ Kraków - ROW Rybnik 4:4 (0:3)