Przeginia Duchowna. Zderzenie samochodu osobowego z tirem....

Przeginia Duchowna. Zderzenie samochodu osobowego z tirem. Pięć osób zakleszczonych

Barbara Ciryt

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Przeginia Duchowna. Zderzenie samochodu osobowego z tirem. Pięć osób zakleszczonych
1/7
przejdź do galerii

©Fot. OSP Czułówek

Do groźnego wypadku doszło nocą w Przegini Duchownej na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 780 w kierunku Rybnej. Jak informują strażacy z OSP Czułówek do zdarzenia doszło o godz. 2.10 w nocy z niedzieli na poniedziałek.
Zobacz galerię
- Na miejscu zastaliśmy samochód osobowy po zderzeniu z tirem. W samochodzie było pięć zakleszczonych osób - informują strażacy z Czułówka.

Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i rozcinali osobowego seata, żeby wydostać poszkodowane osoby. Wyciągnęli pasażerów auta osobowego i wraz z ratownikami medycznymi udzielili im pierwszej pomocy. A następnie kierowali ruchem, żeby utrudnienia na drodze zminimalizować.

Osoby poszkodowane zostały odwiezione przez zespoły ratownictwa medycznego. Po najciężej poszkodowanego, przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja wyjaśnia przyczyny wypadku. Działania ratownicze i utrudnienia trwały do godziny 5.10.

W akcji ratunkowej uczestniczyli strażacy zawodowi z JRG 3 oraz druhowie z OSP Czułówek, Przeginia Duchowna, Przeginia Narodowa, Czernichów. W trakcie akcji na miejsce dotarł również oficer operacyjny z Komendy Miejskiej PSP Kraków.ZOBACZ KONIECZNIE:WIDEO: Jak się zachować w przypadku kolizji, a jak w czasie wypadku? - rady policjanta

Autor: Joanna Urbaniec, Gazeta Krakowska

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo