Przegrały tylko raz

ANMI
SIATKÓWKA. Przygotowujące się do rozgrywek o mistrzostwo II ligi siatkarki PKCH PWSZ Jedynki Tarnów grały w międzynarodowym turnieju "Wieliczka 2012".

W grupie eliminacyjnej tarnowianki (grano do dwóch zwycięskich setów) bez problemów 2:0 pokonały rezerwowy zespół MKS MOS Wieliczka. W kolejnym spotkaniu nie sprostały występującym w pierwszej lidze siatkarkom Silesii/Voley Chorzów Mysłowice, późniejszym zwyciężczyniom. Tarnowianki zajęły w grupie drugie miejsce i o trzecią lokatę zmierzyły się z gospodyniami z MKS MOS I Wieliczka - drużyną, która w poprzednim sezonie systematycznie wygrywała z tarnowskim zespołem w meczach ligowych.

Po czterech setach na tablicy widniał rezultat remisowy. Pierwszą partię gospodynie wygrały zdecydowanie 25:13, w drugiej lepsza była Jedynka, zwyciężając 25:16. Podziałem punktów zakończyły się kolejne sety, w obu padł identyczny rezultat - po 25:19. W tie-breaku było 15:8 dla PKCH PWSZ Jedynki Tarnów.