Przerwa odmieniła Victorię

(STM)
W 20 min tuż obok słupka główkował M. Foszcz. Dziesięć minut później Jarosz trafił natomiast w spojenie słupka z poprzeczką, a po dobitce Jabłońskiego obrońca gości głową wybił piłkę niemal z linii bramkowej.

Victoria Koszyce Małe 3 (0)
KS US Śmigno 0
Bramki: 1:0 Tryba 61, 2:0 Tryba 75, 3:0 Gromadzki 80.

Victoria: Bijak - Bała (46 Gromadzki), Groński, Ślusarski, Reszczyński - Jarosz (32 Miś), Rybak [67], Jabłoński (81 Gajdur), Sołtys - Tryba (86 Smosna), Chudyba.
Śmigno: Kilian - Jarząb, K. Foszcz, Zając, Świerczek - Kołton (68 Roik), A. Domagała, Szatko (64 Kurowski), Żaba - Ł. Domagała, M. Foszcz.
Sędziował: Michał Sułek (Bochnia). Widzów: 200.

W pierwszym kwadransie drugiej połowy dwukrotnie nieznacznie pomylił się Tryba. W 61 min dopiął on jednak swego i po minięciu w polu karnym trzech rywali uderzył celnie, tuż przy słupku. W 75 min akcja Tryby z Grońskim zakończyła się strzałem tego pierwszego na 2:0. Wygraną Victorii przypieczętował pięć minut później Gromadzki, kończąc kontrę gospodarzy.