Przerwą passę lidera?

JOT
KOSZYKÓWKA. Zawodniczki Wisły Can-Pack wyjechały do Gorzowa Wielkopolskiego, dziś spotkają się tam w meczu ekstraklasy z prowadzącym w tabeli zespołem KSSSE AZS PWSZ.

Mimo sukcesów w Eurolidze (awans do Final Four) w krajowej lidze wiślaczki spisują się słabiej, przegrały 7 spotkań i zajmują dopiero 5. miejsce. Z kolei gorzowianki to rewelacja zmagań, wygrały 22 mecze, są jedyną drużyną bez porażki. Natomiast w Eurolidze wypadły poniżej oczekiwań. Na swoim parkiecie w listopadzie Wisła Can-Pack uległa rywalkom z Wielkopolski 76-83, przegrywając wysoko ostatnią kwartę. Zespół z Gorzowa prowadzi niedawno wybrany na trenera kadry kobiet Dariusz Maciejewski.

- Ciężko było nam grać, gdy w jednym tygodniu miałyśmy Euroligę oraz mecze w lidze, ale nie rezygnujemy z mistrzostwa Polski - powiedziała Janell Burse. Czy Wisła Can-Pack przerwie zwycięską serią gorzowianek?