Przerwana dobra passa

(MZ)
Piłka nożna. Klasa okręgowa Nowy Sącz. Jarmuta po czterech z rzędu zwycięstwach, tym razem musiała uznać wyższość rywali.

Jarmuta Szczawnica1 (1)
Huragan Waksmund3 (2)

Bramki: 0:1 Cyrwus 7, 0:2 W. Zagata 25, 1:2 W. Wiercioch 44, 1:3 Siuty 90.
Jarmuta: Truchoń - Ciesielka, J. Pietrzak, Hrydziuszko, Jasiurkowski - Ł. Wiercioch (62 Węglarz), M. Pietrzak, Mlak, Mastalski (70 Borucki) - Pawełczak, W. Wiercioch.
Huragan: Rejczak - B. Mroszczak (60 J. Mroszczak), B. Handzel, K. Potoczak, M. Handzel - J. Waksmundzki (44 M. Potoczak), Maciasz, Cyrwus, P. Zagata - W. Zagata, Kolasa (75 Siuty).
Sędziował: A. Brzeziński. Widzów: 200.

Goście objęli prowadzenie już w 7 min za sprawą uderzenia z rzutu wolnego z odległości 25 m Cyrwusa.

W 25 min było już 0:2, gdy niezdecydowanie bramkarza gospodarzy wykorzystał W. Zagata. Tuż przed przerwą, gola kontaktowego dla Jarmuty zdobył po solowym rajdzie W. Wiercioch.

W drugiej połowie gospodarze mieli optyczną przewagę, ale nie potrafili jej udokumentować golem.

Losy spotkania rozstrzygnął Siuty, uderzając zza pola karnego.