Przygnębiony i dobity

AS
Trener Wawelu Czesław Palik: - W najczarniejszych snach nie przypuszczałem, że przegramy w takich okolicznościach. Nie rozumiem, jak tak doświadczeni piłkarze jacy są przecież w naszej drużynie, mogli grać tak strasznie nerwowo. Gdyby pokazali 50 procent tego, co prezentują na treningach, to, będą z całym szacunkiem dla rywala, zdobylibyśmy 3 punkty.

Trener Wawelu Czesław Palik

W I połowie graliśmy za spokojnie, zbyt statycznie, bez dynamiki. A w drugiej odsłonie zespół popełnił makabryczne błędy w obronie. Zaczęło się od fatalnej interwencji Szarego. Ale nawet przegrywając 0-3, mogliśmy jeszcze uratować punkty. Gdyby najpierw Tajudeen wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem! Potem była ta kontrowersyjna sytuacja z 88 minuty. Nasi zawodnicy twierdzą, że piłka była już w siatce. Sędzia gola nie odgwizdał, więc bramki nie ma.
Prawie cała drużyna, może częściowo z wyjątkiem Pydysia i Janika, nadawała się do wymiany. A już szczególnie zawiódł mnie Wołowicz. Ten doświadczony piłkarz potrafi grać, a dzisiaj robił wrażenie debiutanta.
Jestem dobity tą porażką. Przygnębiony. Sytuacja nasza staje się dramatyczna. Zamiast planowanych po dwóch pierwszych meczach 6 punktów, mamy tylko jeden (remis z Jeziorakiem). Trzeba będzie dobrze zastanowić się z kierownictwem klubu, co dalej? Choć ciągle we mnie tkwi jeszcze iskierka nadziei. Najbliższe dwa mecze z Hutnikiem na Suchych Stawach i na naszym boisku z Avią Świdnik wiele wyjaśnią.