Przysięga odc. 235. Tajemnicze kwiaty. Streszczenie odcinka [18.08.2020]

redakcja
Jakie konsekwencje poniesie Cemre za przetrzymywanie i podpalenie Suny? Czy kobieta zostanie zatrzymana? Aby poznać szczegóły przeczytaj streszczenie 235. odcinka Przysięgi już teraz!

Przysięga odcinek 235. Streszczenie

,,Przysięga" - bohaterowie. Prywatne zdjęcia bohaterów serialu ,,Przysięga" [GALERIA ZDJĘĆ]

"Przysięga" - obsada. Zobacz prywatne zdjęcia bohaterów seri...

Kemal czuje się oszukany przez Taciego. Cemre zostaje aresztowana. Kemal znajduje przed drzwiami domu kwiaty i niepodpisany liścik.

Przysięga - dawne zapiski

Reyhan przeszukuje swoje rzeczy. W pewnym momencie kobieta znajduje swój pamiętnik z czasów szkolnych.

Kiedy i gdzie oglądać 235. odcinek Przysięgi?

235. odcinek Przysięgi będzie można obejrzeć we wtorek - 18 sierpnia. Zostanie on wyemitowany przez stację TVP 1 o godzinie 16:05. Całość potrwa około 43 minuty.

Strefa Biznesu: Polskie firmy muszą być bardziej innowacyjne

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie