JCZ
FC Barcelona - Real Madryt 1:1
FC Barcelona - Real Madryt 1:1 AFP/East News
Pierwsze w tym roku El Clasico bez rozstrzygnięcia. W półfinałowym meczu Pucharu Króla FC Barcelona zremisowała z Realem Madryt 1:1. Na trafienie Lucasa Vazqueza po przerwie odpowiedział Malcom. Rewanż 27 lutego. Zobacz, jak padły dzisiejsze bramki.

Puchar Króla: Remis w meczu Barcelony z Realem Madryt

Real Madryt już w 6 minucie pogroził palcem Barcelonie. Po wrzutce Viniciusa z piłką w polu karnym znalazł się Karim Benzema, który trzeźwym odegraniem uruchomił Lucasa Vazqueza, a ten uprzedził Clementa Lengleta, po czym oddał celny strzał na długi słupek.

"Królewscy" świetnie weszli w mecz, ale potem spuścili z tonu i oddali inicjatywę Barcelonie. Jeszcze przed zmianą stron mogło dojść do wyrównania. Ivan Raktić obił bowiem poprzeczkę, a z próbą Luisa Suareza jakimś cudem poradził sobie Keylor Navas. Okazję miał też Gerard Pique, lecz minimalnie przestrzelił nad bramką - po stałym fragmencie.

Zanim Ernesto Valverde zawezwał Leo Messiego z ławki rezerwowych to rezultat na 1:1 ustalił Malcom. Stało się tak w 57 minucie. Brazylijczyk technicznym uderzeniem zakończył wtedy ostrzeliwanie Realu, w którym udział brali również Jordi Alba i Luis Suarez.

Mecz Barcelona - Real: Bramka Lucasa Vazqueza:

Mecz Barcelona - Real: Bramka Malcoma:

Materiał oryginalny: Puchar Króla. Remis w El Clasico. Barcelona odpowiedziała Realowi Madryt po przerwie [WIDEO] - Gol24