2 runda w Krakowskiem: Rybitwy Kraków - Słomniczanka 3-3 (1-2), karne 3-4.

Bramki: Adamczyk 2, A. Olsza - Kwiatkowski, Zagrodzki, Pituła (karny).

Rybitwy: Żurek - Środa, M. Olsza, Janik, P. Paliś - T. Paliś, Leśnowolski (75 Strzępek), A. Olsza II (60 Jopek) - Adamczyk, Kuś.

Słomniczanka: Tatar - Konieczny, Żak, Pituła, Kura (70 Kaczor) - Zagrodzki, Strona, Drożniak (70 Trzeciakiewicz), Kwiatkowski - Nowak, Rudek (46 Szwagrzyk).

Lider VI ligi miał spore kłopoty z pokonaniem zespołu grającego w klasie B. Wprawdzie szybko Kwiatkowski strzelił gola, ale w 30 minucie czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Zagrodzki i przewagę zyskali gospodarze. W 87 min w polu karnym Żurek sfaulował Kwiatkowskiego, a Pituła z karnego doprowadził do remisu. W konkursie rzutów karnych górą byli podopieczni Marka Kowalskiego. (pan)

3 runda w Myślenickiem:

Mogilany - Puszcza Niepołomice 2-4 (2-2).

1-0 Michalski 8, 2-0 Zubel 14, 2-1 Ankowski 21, 2-2 Zubel 32, 2-3 Kusia 62, 2-4 Dutka 78.

Sędziował Mateusz Czerwień. Widzów 50.

Mogilany: Talaga (60 Wróblewski) - Łopata, Oskarbski, Zubel, Galos - Żuk (55 Nosek), Ptaszek, Suszek (65 Stypuła), Cygan (75 Olszar) - Michalski, Grzesiak.

Puszcza: Zachariasz - Orzechowski (46 Maciej Morawski), Gaudyn (46 Lewiński), Orłowski, P. Morawski - Ankowski, Michał Morawski, Kusia Bernas - Zubel (46 Dutka), Kmak (46 Cichy).

Zaczęło się obiecująco dla Mogilan, które po kwadransie prowadziły 2-0. Potem do głosu doszli faworyzowani goście i szybko odrobili straty. Najpierw Ankowski zaskoczył Talagę precyzyjnym strzałem głową, a po chwili akcję wykończył Zubel. Najładniejszą bramkę zdobył Kusia, który w 62 minucie huknął z ponad 20 metrów pod poprzeczkę. Puszcza zaprezentowała dwóch nowych graczy: powracającego z Naprzodu Jędrzejów Jana Zachariasza i byłego gracza Wisły Wojciecha Ankowskiego. (PAN)

Jordan Sum Zakliczyn - Dalin Myślenice 1-3 (1-0).

1-0 Ślusarczyk 6, 1-1 M. Górecki 52, 1-2 Kęsek 62 1-3 Kałat 78. Sędziował Grzegorz Bochenek (Myślenice). Widzów 50.

Jordan: Blak - Gaca, Tomeczko, Wojtan, Ptasiński (78 Cichoń) - Piotrowicz (72 Wiechniak), Kosałka, Ślusarczyk (66 Burkat), Łapa, Jaśkowiec (72 Sikora) - Woźniak.

Dalin: Obłaza - Myśków, Pilch, Cygal, Senderski - Płonka, Rojek, Kałat, Marchiński - Kęsek (72 Błaszczak), M. Górecki.

Mecz rozegrano na sztucznym boisku w Myślenicach, w świetle jupiterów. Jordan dobrze zaczął. W pierwszy 20 minutach wyszedł z trzema groźnymi kontrami i pierwsza z nich przyniosła gola. Sparowane przez Obłazę uderzenie Jaśkowca, dobił z bliska Ślusarczyk. Druga połowa toczyła się już pod wyraźne dyktando III-ligowca, który zdobył 3 bramki podobnymi uderzeniami z kilkunastu metrów. (RŚ)

1/8 finału w Tarnowskiem:

Wisła Szczucin - Wolania Wola RZ. 2-2 (1-1); karne 7-6.

1-0 Pochroń 19, 1-1 Jasiak 45, 1-2 Puciennik 74, 2-2 Cholewa 80. Sędziował Mateusz Libera (Żabno). Żółte kartki: Urban, Kołton, Oleksy - Kaim. Czerwona kartka: Goliński (64 - faul taktyczny). Widzów 50.
Wisła: Liguz - Miklasiński (55 Oleksy), Lechowicz, Będkowski, Kapel (55 Kłagisz) - Pochroń (62 Giza), Stachura (72 Łabuz), Kołton, Bator - Cholewa, Urban.

Wolania: Mikrut - Roik, Goliński, Kaim (46 Malec), Tadel - Drąg (55 Groński), Kozioł, Brożek, Adamowski (46 Płuciennik) - Jasiak, Gąsior (46 Czarnik).

W zaległym pucharowym meczu doszło do niespodzianki. Faworyzowany zespół Wolanii, przegrywając z V-ligową Wisłą Szczucin po serii rzutów karnych odpadł bowiem z dalszych rozgrywek. Inny zaległy mecz 1/8 finału PP, w którym Bruk-Bet II Nieciecza miał zmierzyć się z Tuchovią Tuchów został odwołany ze względu na zły stan boiska.