Punkty za skuteczność

(TD)
III liga. Gdyby zawodnicy BKS-u mieli lepiej nastawione celowniki, to oni cieszyliby się ze zwycięstwa. W kluczowych momentach zabrakło im zimnej krwi i to Dalin wywozi z Bochni komplet punktów.

HAL-MONT BKS Bochnia 0
Dalin Myślenice 2 (2)
Bramki: 0:1 Piszczek 16, 0:2 Biel 28.

HAL-MONT BKS: Jaszczyński - Wasyl, Mazur, Kret, Lewicki - Czapeczka (78 Mus), Stokłosa (58 Łyduch), Siwek, Dobranowski (71 Majka), Szkotak - Zubel.
Dalin: Szwiec - Tokarz, Calik, Górski, Biel - Piszczek, Balawender (83 Mistarz), Lepiarz, Mizia (75 Piechówka) - Wajda (69 Wojtan), Kozieł (60 Kiwacki).
Sędziował: Konrad Kolak (Nowy Sącz). Widzów: 200.

W 16 min ładną, indywidualną akcję przeprowadził Rafał Piszczek. Z łatwością przedostał się w pole karne i płaskim strzałem pokonał Krystiana Jaszczyńskiego. W 28 min było już 2:0. Składną akcję gości skutecznie "zamknął" Andrzej Biel, dobijając bochnian.

Bocheński też miał okazje do zdobycia gola. Pojedynek z Martinem Szwiecem przegrał Sławomir Zubel. Bramkarza myśleniczan nie potrafił pokonać także Konrad Czapeczka. W drugiej połowie Dalin skupił się na obronie wyniku. Zagrożenie stwarzał tylko ze stałych fragmentów gry. Ostatnie 10 minut to napór gospodarzy. Poraz kolejny akcji sam na sam nie wykorzystał Zubel.

Tym razem nie trafił w bramkę. Pomylił się także Jakub Majka, a w słupek po dośrodkowaniu Wojciecha Szkotaka uderzył głową Zubel.

Zdaniem trenera
Krzysztof Krok, Bocheński:

- Zderzyliśmy się z bardzo dobrze piłkarsko poukładaną drużyną i ponieśliśmy zasłużoną porażkę. W drugiej połowie zmieniłem trochę ustawienie i nasza gra wyglądała już trochę lepiej. W ostatnich dziesięciu minutach stworzyliśmy cztery groźne akcje, ale w przeciwieństwie do Dalinu, nie byliśmy skuteczni.