0 1 połowa

Miedź Legnica

1

1 1 połowa

• Miedź wykonała mały krok w stronę baraży o awans. Drużyna z Dolnego Śląska skromnie pokonała w Niepołomicach Puszczę 1:0 (1:0). Jedynego gola z rzutu karnego zdobył Marquitos. Dla Puszczy była to już jedenasta domowa porażka w sezonie.

• Koniec spotkania! Miedź pokonała na wyjeździe Puszczę 1:0!

• Druga połowa potrwa co najmniej cztery minuty dłużej.

• Bartosz Żurek z rzutu wolnego uderzył nieznacznie nad poprzeczką.

• Krótko rozegrali rzut wolny gracze Puszczy. Faulowany był Jakub Serafin. Kolejny rzut wolny.

• Joan Roman sfaulował Konrada Nowaka przed polem karnym. Rzut wolny z 20 metrów.

• Marcin Stefanik wszedł na boisko w miejsce Marcina Stefanika.

• Groźny kontratak Miedzi. Joan Roman wypuścił Kacpra Kostorza, który nie najlepiej przyjął sobie piłkę. Karol Niemczycki skrócił kąt i odbił futbolówkę po strzale napastnika Miedzi.

• Josip Soljić zastąpił na boisku Jakuba Łukowskiego.

• Sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

• Carlos Heredia wszedł na boisko w miejsce Marquitosa.

• Składna akcja Miedzi, ale wykończenie Marquitosa słabe. Piłka w rękach Karola Niemczyckiego.

• Konrad Nowak zameldował się na boisku w miejsce Michala Kleca.

• Joan Roman wszedł na boisko w miejsce Macieja Śliwy.

• Jakub Łukowski popchnięty w polu karnym! Sędzia użył gwizdka, ale po chwili wycofał się ze swojej decyzji i nakazał rozpocząć grę od rzutu sędziowskiego.

• Jakub Łukowski uderzał z prawej strony pola karnego. Piłka w rękach Karola Niemczyckiego.

• Erik Cikos główkował po rzucie rożnym bitym przez Bartłomieja Eizencharta. Strzał zablokował defensor Miedzi.

• Marquitos napomniany przez arbitra żółtą kartką.

• Maciej Śliwa dograł wzdłuż bramki Puszczy z lewej strony. Minimalnie spóźnił się Kacper Kostorz.

• Wreszcie szybciej wymienili kilka podań zawodnicy Miedzi. Akcję zepsuł Kacper Kostorz.

• Konrad Stępień faulował Kacpra Kostorza. Żółta kartka.

• Druga cześć meczu już się rozpoczęła! Gramy!

• Bartłomiej Eizenchart wszedł na boisko w miejsce Marcina Orłowskiego.

• Koniec pierwszej połowy! Miedź prowadzi w Niepołomicach 1:0.

• Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

• Michal Klec ukarany żółtą kartką. Gracz Puszczy faulował Adriana Purzyckiego.

• Marquitos uderzył w lewy górny róg bramki, a Karol Niemczycki rzucił się w prawą stronę! Goście na prowadzeniu.

• GOOOOOOOOOOOL! MARQUITOS Z KARNEGO! 1:0 DLA MIEDZI!

• Kamil Kostorz zahaczony przez Piotra Stawarczyka w polu karnym. Będzie "jedenastka"!

• Bardzo dużo chaosu na boisku. Mnożą się niedokładne podania.

• Główkował w polu karnym Marcin Orłowski, ale skutecznie zablokował ten strzał obrońca Miedzi.

• Posiadanie piłki: 62:38 na korzyść Puszczy.

• Chwila przerwy na uzupełnienie płynów.

• Michał Mikołajczyk zgrał piłkę do Michala Kleca. Ten oddał celny, ale lekki strzał. Na posterunku był Łukasz Załuska.

• Konrad Stępień z rzutu wolnego trafił w mur. Dobitka tego samego zawodnika poleciała ponad poprzeczką.

• Omar Santana sfaulował tuż przed polem karnym Huberta Tomalskiego. Żółta kartka.

• Bartosz Żurek z autu wrzucił piłkę w pole karne Miedzi. W szesnastce faulowany był Adrian Purzycki. Od rzutu wolnego goście.

• Maciej Śliwa zwiódł obrońcę i uderzył zza pola karnego po dalszym słupku. Piłka wyraźnie minęła cel.

• W grze obu drużyn brakuje płynności. Akcje przerywane są po dwóch, trzech podaniach.

• Michal Klec wrzucał z rzutu wolnego w pole karne. Najwyżej do piłki wyskoczył jednak Nemanja Mijusković.

• Jakub Łukowski ukarany żółtą kartką za faul na Jakubie Serafinie.

• Po akcji Puszczy piłka znalazła się w polu karnym przyjezdnych. Główkował Bożo Musa, oddalając zagrożenie.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie już się rozpoczęło!

• Zawodnicy obu drużyn już zameldowali się na murawie. Za moment początek meczu.

• Mecz w Niepołomicach w roli arbitra głównego poprowadzi Daniel Kruczyński z Żywca. Asystować mu będą Sławomir Kowalewski oraz Marcin Jakowenko.

• Rezerwowi Miedź: Hewelt, Pietrowski, Byrtek, Garuch, Heredia, Bartczak, Roman, Makuch, Soljić

• Rezerwowi Puszcza: Halczak, Górski, Szczepaniak, Czarny, Uwakwe, Stefanik, Nowak, Eizenchart, Bartków.

• Jesienią zespoły mierzyły się w Legnicy. Miedź wygrała wówczas skromnie 1:0. Własny stadion nie jest natomiast dla Puszczy żadnym atutem. W Niepołomicach zespół zdobył tylko 10 punktów w tym sezonie.

• W meczu 29. kolejki w Niepołomicach miejscowa Puszcza skonfrontuje się z Miedzią. Chociaż ekipa z Legnicy plasuje się na piątej pozycji, a Puszcza jest trzynasta, to w tabeli obie drużyny dzielą zaledwie trzy punkty. Początek meczu o godz. 17:40. Witamy w relacji LIVE!

DW

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

puszcza miedź transmisja

Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Puszcza - Miedź ONLINE. W 29. kolejce niepołomiczanie podejmą spadkowicza z Ekstraklasy, który chce jak najszybciej wrócić do najwyższej ligi. Oba zespoły liczą się jednak w walce o awans i zwycięstwo może znacznie przybliżyć gospodarzy do fazy play-off. Tabela w Fortuna 1 Lidze jest tak spłaszczona, że zajmująca 13. miejsce Puszcza ma tylko dwa punkty straty do Bruk-Betu, który obecnie zajmuje ostatnie miejsce dające szanse na promocję. Spotkanie zapowiada się więc bardzo ciekawie.

Puszcza - Miedź ONLINE

Puszcza - Miedź NA ŻYWO. W Miedzi Legnica rozpoczął się niedawno nowy rozdział. Po słabych wynikach zespołu w ostatnich tygodniach, pracę stracił dotychczasowy opiekun piłkarzy, Dominik Nowak. Jego miejsce zastąpił Ireneusz Kościelniak, który nie jest znanym szkoleniowcem w skali całego kraju.
Nowy trener poradził sobie jednak z mocną Wartą Poznań. Legniczanie zremisowali z wiceliderem. W środowe popołudnie czeka ich pozornie łatwiejsze zadanie, bo pokonać trzeba Puszczę Niepołomice. Tę samą Puszczę, która choć jest bardzo blisko miejsca spadkowego, do fazy play-off traci zaledwie dwa punkty i nie zamierza oddawać ich tak łatwo.

Niepołomiczanie mają jeszcze szansę namieszać, ale mają oni dużo do stracenia. Choć liczą się w grze o awans, to jednocześnie mają tylko punkt nad pierwszą drużyną w strefie spadkowej. Puszcza stoi więc na niepewnym gruncie i każdy mecz może być jednocześnie tym o awans, ale i tym o życie. Puszcza - Miedź LIVE

Jesienią zespoły mierzyły się w Legnicy. Miedź wygrała wówczas skromnie 1:0. Własny stadion nie jest natomiast dla Puszczy żadnym atutem. W Niepołomicach zespół zdobył tylko 10 punktów w tym sezonie. Miedź Legnica pod względem pojedynków z Puszczą Niepołomice jest zdecydowanym faworytem środowego spotkania. Dotychczas w meczach pomiędzy drużynami legniczanie jeszcze nie przegrali i zaliczyli dwa remisy.

Mecz Puszcza - Miedź odbędzie się w środę 1 lipca o godz. 17:40. Transmisja w Polsat Sport. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

Stream z meczu Puszcza - Miedź dostępny jest pod adresem Ipla.tv. Materiał jest dostępny w pakiecie IPLA SPORT. Można wykupić osobno jeden mecz. Koszt takiej transmisji to 5,00 PLN.