Natalia Zaręba z Olimpijczyka Radom ze srebrnym medalem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Maciej Kwiatkowski
Natalia Zaręba i trener Urszula Węgrzycka
Natalia Zaręba i trener Urszula Węgrzycka Olimpijczyk Radom
Niezwykle udany start podczas nieoficjalnych mistrzostw Polski w zapasach w stylu klasycznym zanotowała Natalia Zaręba. Zapaśniczka Olimpijczyka Radom uplasowała się na drugim miejscu.

Aż 107 zawodniczek reprezentujących 44 kluby z całej Polski stawiły się na matach w Wałczu. Właśnie tam odbywały się niezwykle prestiżowe zawody w ramach Ogólnopolskiej olimpiady Młodzieży. Bardzo dobrze w kategorii wagowej 65 kilogramów spisała się Natalia Zaręba. Podopieczna Urszuli Węgrzyckiej przegrała tylko jedną, finałową walkę w całym turnieju. Skuteczniejsza od radomianki okazała się Aurelia Godzińska z klubu z Kartuz.

W OOM wzięła także udział Helena Węgrzycka, która ostatecznie w kat. wag. Do 46 kg uplasowała się na dziewiątym miejscu.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?