Radosław Mroczkowski: Przegraliśmy na własne życzenie

Łukasz Madej
Radosław Mroczkowski
Radosław Mroczkowski archiwum
- Przegraliśmy trochę na własne życzenie, bo błąd, który nam się przytrafił, nie może się zdarzyć – mówił po piątkowym spotkaniu Sandecja – Arka (0:1) trener ekipy z Nowego Sącza Radosław Mroczkowski.

Jedyną bramkę spotkania lider I ligi z Gdyni zdobył w 21 min po tym, jak źle tor lotu piłki obliczył Martin Cseh, zaraz Mateusz Szwoch zagrał do Dariusza Formelli, który sprytnym strzałem po ziemi pokonał Łukasza Radlińskiego. - Bramka wpadła w momencie, w którym mój zespół tego się nie spodziewał. Błąd jest błędem, ale mieliśmy jeszcze wiele minut, żeby stratę odrobić. I mój zespół do tego dążył, stwarzał sytuacje – dodawał Mroczkowski.

Momentami w drugiej połowie Arka była zamknięta nawet we własnym polu karnym: - Skutecznie się jednak broniła. Nie potrafiliśmy zdobyć bramki i to jest cały problem. Robiliśmy zmiany, szukaliśmy rozwiązań w ustawieniu, ale nie byliśmy skuteczni. To nasz problem, bo w drugim meczu mamy sytuacje, których nie potrafimy zamienić na bramkę – wyjaśnia opiekun Sandecji.

Grzegorz Niciński, trener Arki: - Wywozimy z Nowego Sącza trzy punkty i to jest najważniejsze. Nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu, ale wiemy, z kim graliśmy. Sandecja nie zwykła przegrywać u siebie. Był to trudny mecz. Zwycięstwo udało nam się dowieźć do końca. Punkty na pewno nas cieszę, ale gra musi być lepsza.

Tu znajdziesz więcej najnowszych informacji o piłkarzach Sandecji Nowy Sącz

Materiał oryginalny: Radosław Mroczkowski: Przegraliśmy na własne życzenie - Gazeta Krakowska