"Rambo" druga w pucharze

FIL
KCT po raz pierwszy w historii wystartował w Pucharze Świdnika. Oprócz Kowal reprezentowali je sędzina Aleksandra Polańska i Mikołaj Kotowicz. Pozostała część kadry klubu wykruszyła się zdrowotnie i finansowo po ostatnich turniejach.

Michał Nowak najlepszy w rankingu KCT

Podczas VIII Międzynarodowego Pucharu Świdnika Justyna "Rambo" Kowal (Krakowskie Centrum Taekwon-do) zdobyła srebrny medal w walkach ciągłych juniorek w kategorii +60 kg.

Mimo to KCT zajęło 9. miejsce wśród 13 sklasyfikowanych klubów. Kowal w półfinale wygrała z Kariną Łabędowicz (Sirocco), a w finale uznała wyższość Magdy Kamińskiej (OKT Opole).
Zawody, w których wzięły udział w nich drużyny z Polski, Mołdawii i Rosji, stały na bardzo wysokim poziomie.
Ranking zawodników KCT w sezonie 2005/2006 wygrał Michał Nowak, za co został uhonorowany specjalną statuetką. Oto kolejność najlepszych: 1. Michał Nowak - 36, 2. Karolina Buczyńska - 23, 3. Anna Buda - 13, 4. Arkadiusz Walczak - 11, 5. Aleksandra Polańska - 10, 6. Weronika Kanik - 6, 7.-8. Klaudia Kudłacz i Robert Wyrostek - po 4, 9.-11. Marek Hasior, Justyna Kowal i Sławomir Kaczyński - po 2 pkt. (FIL)