18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Razem pół wieku

SYP
Podczas uroczystego spotkania w Centrum Kultury, do którego okazją było wręczenie nadawanych przez Prezydenta RP medali „Za długoletnie pożycie małżeńskie” fetowano także obchody „brylantowego” jubileuszu wspólnie przeżytych 60 lat. Takim stażem małżeńskim mogą się pochwalić państwo Franciszka i Edmund Sewerynowie, którzy pobrali się 9 stycznia 1951 r.

Podczas uroczystości „Złotych Godów”. Fot. Jacek Sypień

WOLBROM

Jubileusz „złotych godów”, 50 lecia pożycia małżeńskiego obchodziło 31 par, mieszkańców gminy Wolbrom. Gratulacje i serdeczne życzenia skierowali burmistrz Jan Łaksa, jego zastępczyni Katarzyna Gamrat, przewodniczący Rady Miejskiej Włodzimierz Żurek oraz kierownik USC Agnieszka Gołembiowska -Karoń. Jubileusz „Złotych godów” świętowali; Maria i Zbigniew Bańscy z Wolbromia, Marianna i Wiesław Barczykowie z Gołaczew, Stanisława i Stanisław Białasowie z Chełmu, Barbara i Stanisław Chłostowie z Załęża, Helena i Henryk Gajewscy z Domaniewic, Wiesława i Stanisław Haberkowie z Dłużca, Janina i Stanisław Januszkowie z Gołaczew, Maria i Stefan Januszkowie z Wolbromia, Kazimiera i Andrzej Jasińscy z Wolbromia, Władysława i Bolesław Kałwowie z Wolbromia, Krystyna i Walerian Karoniowie z Zabagnia, Helena i Stanisław Knapowie z Zarzecza, Krystyna i Mieczysław Knapowie z Wierzchowiska, Janina i Tadeusz Kołodziejczykowie z Chełmu, Kazimiera i Stanisław Kończykowie z Zabagnia, Marianna i Władysław Kowalowie z Budzynia, Henryk i Sabina Kusiowie z Brzozówki, Lidia i Mieczysław Łonakowie z Wolbromia, Janina i Ryszard Noconiowie z Chrząstowic, Stanisława i Mieczysław Opiłkowie z Łobzowa, Zenobia i Bolesław Pałkowie z Zarzecza, Krystyna i Bogdan Pasichowie z Zarzecza, Zuzanna i Stanisław Przyjemscy z Zabagnia, Cecylia i Władysław Ramsowie z Wolbromia, Henryka i Edmund Rogalscy z Wolbromia, Aleksandra i Stanisław Rolkowie z Zarzecza, Marianna i Mirosław Skoczeniowie z Zabagnia, Władysława i Wiesław Szczurowie z Dłużca, Marianna i Zygmunt Szczygłowie z Wolbromia oraz Władysława i Wacław Wróblewscy z Gołaczew.

(SYP)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski