Remis debiutantów

Partyzant Dojazdów - Szreniawa Koszyce 2-2 (2-1) 1-0 Czernichowski 30 (karny), 2-0 W. Zbroja 36, 2-1 A. Cisak 45, 2-2 Krzemiński 72.

Klasa A, grupa II

Partyzant Dojazdów - Szreniawa Koszyce 2-2 (2-1)

1-0 Czernichowski 30 (karny), 2-0 W. Zbroja 36, 2-1 A. Cisak 45, 2-2 Krzemiński 72.
 Partyzant: Białasek - Kordylewski, Czernichowski, Strzelec - Zięba - Gruchała (80 D. Zbroja), Klimek, Kozik, Bednarczyk - Kocwa, W. Zbroja.
 Szreniawa: Langa - R. Kasperek, M. Kasperek, Jarosław Cisak, Józef Cisak - Krzemiński, Jasielski, N. Cisak - A. Cisak, Ł. Cisak.
 Obie drużyny debiutowały tym meczem w krakowskiej klasie A, zespół z Dojazdowa bowiem jest beniaminkiem rozgrywek, natomiast Szreniawa występowała dotychczas w kieleckiej klasie A.
 W 30 min pozyskany ze Złomeksu Branice Kocwa został brutalnie sfaulowany w polu karnym, a podyktowaną za to przewinienie "jedenastkę" na bramkę zamienił Czernichowski. 6 minut później rezultat podwyższył W. Zbroja, kończąc kombinacyjną akcję drużyny. Gościom udało się tuż przed przerwą zdobyć kontaktową bramkę po strzale najlepszego napastnika zespołu A. Cisaka. W 72 min po błędzie bramkarza gospodarzy Krzemiński doprowadził do remisu, który utrzymał się do końca.
 - Straciliśmy punkty na własne życzenie; gdyby Kocwa przy stanie 2-0 wykorzystał sytuację sam na sam, mecz pewnie zakończyłby się wynikiem dwucyfrowym - _powiedział trener Partyzanta Zbigniew Wiącek.

- Niektórzy już przed sezonem postawili na nas krzyżyk, ale już w Dojazdowie pokazaliśmy się z dobrej strony i byliśmy bliżsi zwycięstwa - _skomentował mecz prezes Szreniawy Bogdan Gala.