Remis rezerw Wisły z Dalinem Myślenice

PM
04.06.2016 krakow mecz pilka nozna garbarnia krakow - wisla ii krakow , n/z bramkarz wisly  kais al - ani fot. wojciech matusik / polska press
04.06.2016 krakow mecz pilka nozna garbarnia krakow - wisla ii krakow , n/z bramkarz wisly kais al - ani fot. wojciech matusik / polska press Wojciech Matusik / Polska Press
Rezerwy Wisły zremisowały w sparingu przeciwko Dalinowi Myślenice 2:2 (1:1).

Dla "Białej Gwiazdy" bramki zdobywali Porębski i Świątek. To trzeci mecz bez zwycięstwa w przedsezonowych przygotowaniach zespołu do startu III ligi. Poprzednio rezerwy Wisły zremisowały 1:1 z Orłem Piaski Wielkie i przegrały z Jutrzenką Giebułtów 0:1.

W spotkaniu z Dalinem to krakowianie dwukrotnie obejmowali prowadzenie. Za każdym razem je jednak tracili. W 35. minucie Porębski wykorzystał podanie Purchy i efektownym strzałem pokonał bramkarza rywali. Gdy Świątek w 80. minucie wyprowadził zespół na prowadzenie wydawało się, że Wisła dowiezie je do końca. Dwie minuty przed końcem spotkania rywale jednak wyrównali.

Kolejny sparing Wisły II już w środę przeciwko Kmicie Zabierzów.

Wisła II Kraków: Al-Ani - Szlachta, Dyszy, Ptak, Tracz - Purcha, Wąsikowski, Chlebowski, Kociołek, Porębski - Kuźba

Materiał oryginalny: Remis rezerw Wisły z Dalinem Myślenice - Gazeta Krakowska