Remis Sandecji w sparingu z KSZO 1929. Padły dwa gole

Remigiusz Szurek
Sandecja Nowy Sącz zremisowała z KSZO 1929
Sandecja Nowy Sącz zremisowała z KSZO 1929 Fot. A.Maraś Sandecja.pl
Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w swoim czwartym zimowym meczu kontrolnym tej zimy zremisowali z siódmą drużyną trzeciej ligi grupy IV. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:1.

Początek meczu, który rozegrano na sztucznej murawie stadionu Akademii Kolejarz w Stróżach, to badanie sił przeciwnika. Nie brakowało wówczas walki, co przełożyło się jednak na niewiele okazji bramkowych. Dopiero w 25. minucie ładnie z rzutu wolnego przymierzył Maciej Małkowski, ale strzał 35-letniego pomocnika wyłapał golkiper przeciwnika. Podobnie było z próbami Tomasza Boczka i Kamila Ogorzałego.

Gole padły dopiero po przerwie. Na prowadzenie wyszli dość nieoczekiwanie goście przeprowadzając skuteczny kontratak. Wyrównał Rafael Victor notując już czwartego gola w trakcie zimowych przygotowań.

W najbliższy piątek Sandecja na boisku PWSZ ma podjąć drugoligową Stal Rzeszów (godz. 11).

Sandecja Nowy Sącz - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 (0:0)
0:1 Szydłowski 69, 1:1 R.Victor 72.

Sandecja (I połowa): Budzyński - Danek, Boczek, Szufryn, Basta - Ogorzały, Żołądź, Kasprzak, Małkowski, Rubio - zawodnik testowany.

Sandecja (II połowa): Budzyński - Dziwniel, Piter-Bućko, zawodnik testowany, Basta - zawodnik testowany, Żołądź, Chmiel, Walski, zawodnik testowany - R. Victor.

KSZO: Lipiec – Kraśniewski, Mężyk, Dwórzyński, M. Kaczmarek – Chrzanowski, Bayramov, Zaklika, P. Kaczmarek – Paluch, Stanisławski oraz Rybiński, Persona, Głaz, Imiołek, Szymański, Szydłowski, zawodnicy testowani.