Remis w rocznicowym meczu [ZDJĘCIA]

(ALG)
Towarzyski mecz pomiędzy Proszowianką a Wierzbowianką, rozegrany z okazji Święta Niepodleglości, zakończył się remisem 3-3 (3-1). Bramki dla gospodarzy zdobyli Sowula (samobójcza), Wtorek i T. Przeniosło. Dla Wierzbowianki strzelali Kowalówka (2 razy z rzutów karnych) i Tomaszewski.

- Chcieliśmy uczcić dzisiejsze święto spotkaniem dwóch najlepszych obecnie drużyn powiatu - tłumaczy prezes Proszowianki Sławomir Mach.

Przewaga grającej dwie klasy wyżej Proszowianki była widoczna w I połowie, gdy występował podstawowy skład. Po przerwie, gdy na boisku pojawili się juniorzy, a w polu zagrali bramkarze Zawartka i Jeziorek, lepsza była Wierzbowianka.