Resovia Rzeszów 2 - 1 Puszcza Niepołomice

2 1 połowa

Puszcza Niepołomice

1

1 1 połowa

• Koniec meczu! Resovia wygrała po raz 3. w tym sezonie i dzięki temu opuściła ostatnie miejsce w tabeli. Dziękujemy za uwagę.

• Hebel jeszcze zarobił kartkę tuż przed końcem za opóźnianie wyrzutu z autu.

• Maksymilian Hebel za Wróbla.

• Sędzia napomniał żółtą kartką będącego już na ławce Szymona Kobusińskiego.

• Sebastian Górski wszedł w miejsce Łukasza Spławskiego.

• Staranowany w polu karnym Spławski, ale sędzia nie odgwizduje faulu.

• Dużo krzyków na boisku, ale zdecydowanie nie przekłada się to na jakość spotkania i stwarzanie sytuacji bramkowych.

• Cezary Demianiuk za Mikulca.

• A także Łukasz Spławski za Szymona Kobusińskiego.

• Hubert Tomalski w miejsce Marcela Pięczka.

• Bardzo brutalny faul przy linii bocznej. Upomniany Mikulec.

• Po rozegraniu rzutu wolnego uderzał Michał Czarny, ale zdecydowanie zbyt słabo.

• Karol Twardowski zastępuje Przemysława Zdybowicza.

• Oraz Michał Rakoczy za Michala Kleca.

• Karol Knap za Mateusza Wyjadłowskiego.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Na murawie było bardzo nerwowo.

• Marcel Pięczek obejrzał żółtą kartkę.

• Doigrał się w końcu również Stępień.

• Kartka dla bramkarza gości, Mateusza Górskiego.

• Po rzucie rożnym główkował Nemanja Marković, piłka jeszcze po odbiciu od obrońcy przeszła nad poprzeczką.

• Żółtą kartkę otrzymał Radionow.

• Żółta kartka również dla Przemysława Zdybowicza.

• Bardzo mocno ucierpiał Wróbel, którego krzyk słychać było chyba w całym Rzeszowie. Kartkę otrzymał Edgaras Zarskis.

• 2:1 DLA RESOVII! PO RZUCIE WOLNYM PIŁKA STRĄCONA DO KAMILA SŁABEGO, KTÓRY POKONAŁ BRAMKARZA!!

• GOOOOOL!! JUŻ MAMY REMIS 1:1!! JEWHEN RADIONOW NIE POMYLIŁ SIĘ!!

• Faul w polu karnym i rzut karny dla Puszczy! Kartka dla Markovicia.

• Z rożnego wrzucił Mikulec, a Wróbel na pełnej szybkości nabiegł na futbolówkę i umieścił ją w siatce.

• GOOOOOOL!!! 1:0 DLA RESOVII!! STRZELCEM BRAMKI JAKUB WRÓBEL!!

• Krótko rozegrany rzut wolny przez Resovię. Bartosz Jaroch podał do Mikulca, a ten dośrodkował zbyt głęboko.

• Ładnie z kontrą popędził Szymon Kobusiński, ale był naciskany i podał w kluczowym momencie do przeciwnika.

• Z powietrza z pierwszej piłki uderzał Rafał Mikulec, ale piłka przeszła w znacznej odległości od bramki.

• Pierwszy gwizdek sędziego.

• Komunikat podała Resovia, ukazał się na jej stronie internetowej wczoraj o godz. 14.55. Czytamy: "Piątkowy mecz pomiędzy Apklan Resovią a Puszczą Niepołomice rozegrany zostanie na sztucznym boisku Resovii przy ulicy Wyspiańskiego. Powodem zmiany miejsca rozgrywania tego pojedynku jest zły stan murawy w Niepołomicach. Wniosek w tej sprawie trafił do Departamentu Rozgrywek Krajowych. Pozytywna weryfikacja boiska nastąpiła w dniu dzisiejszym".

• Jeszcze w czwartek zawodnicy nie byli pewni, czy w ogóle zagrają. Spotkanie ostatecznie odbędzie się w piątek 26 lutego o godz. 14 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Rzeszowie. Komunikat z informacją ukazał się... 23 godziny przed pierwszym gwizdkiem.

• Witamy! W pierwszym meczu otwierającym pierwszą wiosenną kolejkę Fortuna 1 Ligi Resovia zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Zapraszamy na śledzenie najważniejszych wydarzeń z tego meczu w relacji LIVE.