Rewolucja dała Tramwajowi pierwszy punkt

(ART)
Adam Popowicz (z prawej, Kmita) kontra Adam Przeniosło
Adam Popowicz (z prawej, Kmita) kontra Adam Przeniosło fot. Aleksander Gąciarz
Grupa II. Na inaugurację rundy wiosennej prowadząca w tabeli Nowa Proszowianka efektowną wygraną z zabierzowianami przypomniała, że zmierza do IV ligi.

Nowa Proszowianka - AP Kmita Zabierzów 7:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Hul 29, 2:0 Hul 31, 3:0 A. Przeniosło 55, 4:0 Mach 66, 5:0 Dębski 71, 6:0 Dębski 85, 7:0 Dębski 89.

Proszowianka: Zawartka - T. Przeniosło, Biela, Jelonkiewicz, Krawiec (46 Sowa) - M. Przeniosło (63 Dębski), Tyrka (63 Kozerski), Hul, A. Przeniosło, Mach (74 Kowalski) - Kajda.

Kmita: Herdzik - Wysokiński (46 Trólka), Skwarczeński, Szostak, Popowicz - Ramut (46 Koperny), Jandura, Kowalik, Więckowski, Marzec - Wcisło.
Sędziował: Łukasz Chowaniec (Kraków). Widzów: 350.

W I połowie u gospodarzy jeszcze nieco szwankowała skuteczność (m.in. w 17 min Herdzik obronił strzał A. Przeniosły z rzutu karnego). Po przerwie kanonadę gospodarzy Dębski zwieńczył klasycznym hat trickiem.
(ALG)

Tramwaj Kraków - Piast Wołowice 0:0

Tramwaj: Zieliński - B. Osuch, Szewczyk, Szura, Mirończuk - Krzystyniak (63 D. Osuch), Makówka (80 Leś), J. Osuch, Suślik, Biale (63 Wawrzeń) - Martynus (63 Drobisz).

Piast: Gędłek - Kosek, Owca, Kielar, Morawski - Jasiołek (73 Mitana), Korczek, Widor, Kuć - Łęcki, Tomczak (82 Królik).
Sędziował: Piotr Król (Olkusz). Widzów: 70.

Mocno przebudowany kadrowo Tramwaj, z nowym trenerem Łukaszem Szewczykiem, wiosnę zaczął od zdobycia pierwszego punktu w sezonie. Miejscowi dwukrotnie trafili w poprzeczkę, a goście raz.
(ART)

Kaszowianka Kaszów - Lotnik Kryspinów 3:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Kosmal 51, 2:0 D. Suchan 65, 3:0 Kosmal 70.

Kaszowianka: M. Suchan - Żelasko, Stanula, Sendor, M. Suchan - Stolarski (46 Armatys), Kuśmierczyk (65 Kujda), Kosmal, Zontek, D. Suchan (70 Trojan) - Goczał (82 Mateusz Kromka).

Lotnik: Kozioł - Meus, Nogieć, Gilski, Lipiński - Twaróg, Rusin (58 Czech), Pawliszak (23 Bukalski), Sadko, Ruszała (65 Lorek) - Augustyn (80 Uroda).
Widzów: 300.

Pierwszy mecz na zmodernizowanym boisku w Kaszowie wypadł dla miejscowych okazale. W 51 min po akcji i centrze Zontka Kosmal głową trafił do siatki, przełamując opór Lotnika.
(ART)

Pozowianka Pozowice - PodgórzeKraków 0:5 (0:1)
Bramki: 0:1 Zębala 24, 0:2 Muskalski 48, 0:3 Ochałek 64. 0:4 Ochałek 66, 0:5 Zębala 87.

Pozowianka: Cąber - Bystroń, D. BarcikIII[80], Wyroba, Stokłosa - CichórzIII[70], Żelasko (80 T. Barcik), Konik, Kowalówka, K. Barcik - D. Kominiak.

Podgórze: Grabowski - Kierot (73 Koza), Jamróz, Muskalski, Hąc - M. Wiater (71 Chryczyk), Pitala, Bańka (71 Gawęda), Hołyś - Ochałek (75 A. Pater), Zębala.
Sędziował: Karol Ciękosz. Widzów: 50.

Faworyzowane Podgórze w drugiej połowie rozbiło przedostatnią w tabeli Pozowiankę, która, po czerwonych kartkach, mecz kończyła w dziewiątkę. Po dwa gole zdobyli Ochałek i Zębala, przy dwóch trafieniach asystował M. Wiater.
(ART)

Garbarnia II Kraków - Prokocim Kraków 1:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Marcin Siedlarz 19, 1:1 Kucabiński 67 karny, 1:2 Kucabiński 90+5 karny.

Garbarnia II: Jękot - J. Zygmunt, S. Zygmunt, MuchaI, Kulanica - Gruchacz, Barabasz, Ząbczyk (72 Krzeszowiak), M. Marut - Marcin Siedlarz (58 Bufnal), Kuliszewski (75 Palej).

Prokocim: Reśko - Stankiewicz, Wójcik, Tabisz (90 Łobodziński), Dolczak - Kubuśka (83 Kukawski), Wojdyła, Małecki (68 Ścieszka), Sobótka (30 Olszański) - Sierant, Kucabiński.
Sędziował: Sławomir Steczko (Kraków). Mecz bez udziału publiczności.

Do przerwy miejscowi prowadzili po ładnym strzale Marcina Siedlarza z 20 m. O sukcesie gości zdecydowały dwa rzuty karne, podyktowane za zagrania ręką gospodarzy, które wykorzystał Kucabiński. Zwycięskiego gola strzelił w 90+5 min.
(AJH)

Pogoń Skotniki - Skawinka Skawina1:3 (1:1)
Bramki: 0:1 Kosek 10, 1:1 Machno 35, 1:2 Sekuła 50 karny, 1:3 Bagnicki 60.

Pogoń: Hardyn - Reczek, Liszka, Sikora, Jewstrat - Tyczyński (46 Poznański), Kwiecień, Hwastek, Dobroch, Dyba (60 Staśko) - Machno (85 Tomala).

Skawinka: Żmuda - Gałuszka (46 Sałek), Krauz, Seweryn (70 Mizera), Grabowski - Mrowiec, Pachacz (62 Ławrowski), Sekuła, Kosek, Nowak - Bagnicki (75 Bodzioch).
Sędziował: Piotr Gajewski (Kraków). Widzów: 100.

Dla Skawinki w II połowie gole na wagę zwycięstwa zdobyli nowi gracze: Sekuła z karnego i mający za sobą występy w ekstraklasie Bagnicki.