Robert Lewandowski wsparł walkę Wisły Kraków o przetrwanie

  • Gazeta Krakowska

Bartosz Karcz

Robert Lewandowski na swoim twitterowym profilu wsparł Wisłę Kraków w walce o przetrwanie. „Lewy” odpowiedział w ten sposób na apel Jarosława Królewskiego, prezesa firmy Synerise, który stara się pomagać „Białej Gwieździe” wyjść z tarapatów.
 Piotr Hukało

Wideo

polecane: MiauCzat: Honorata Witańska ostrzega kobiety! Tęskni za PiP?

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

12.01.2019, 17:41

Kolejny firmuje bandytkę

12.01.2019, 12:21

Robercik wsparł Gwardzistów dobrym słowem.gwardyjski klub potrzebuje pieniędzy, anie wsparcia Lewandowskiego czy Obleśnodorskiego.

12.01.2019, 10:22

I tak dobrze, że nie"nurr fur deutsche"
Chłop u nas bramek nie strzela
U szkopów za to tak
Odczep się od Wisły
Dalej ściskaj euro niemiecki Polaku!

12.01.2019, 09:48

w tym Twoim ojczystym języku, " po prostu " piszemy oddzielnie

12.01.2019, 06:57

Nie wpadlbym na taki pomysl wsparcia Wisły Kraków bedac na miejscu lewego... czlowieku oni potrzebuja kasy a nie virtualnych gowien... tak trzym , pewnie jestes dumny z siebie :-D

12.01.2019, 05:51

Pomimo tego że ja nie mam łupieżu tez wsparłam Wisłę. Napisałem kilka słów po turecku na facebooku.

12.01.2019, 04:33

Allez Mathieu FLAMINI!
Il faut acheter ce club!
Allez les Bleus et l'OM!

12.01.2019, 00:13

O a myślałem ze na trening wpadnie :D
Szkoda troche tych piłkarzy co cos tam grają jak nad nimi przy korycie banda rozniosła klub od środka i znikli z tonącego okrętu który wydoili i zadłużyli na takie sumy.

11.01.2019, 20:54

Po angielsku dziekuje ale nie rozumie

11.01.2019, 20:34

Juz sie zapimnialo ojczystego jezyka ze po angielsku pisze?zalosne to poprostu wielkie mi wsparcie

11.01.2019, 20:15

Znów czekamy na przelew 12 mln ?