Rozegrano kolejny turniej o Puchar Tymbarku

(PAN)
Polskapresse
Piłka nożna. Na boiskach Com-Com Zone w Nowej Hucie rozgrywany był finał wojewódzki XVII edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach reprezentować będą Małopolskę, miejmy nadzieję znów z sukcesami, w ogólnopolskim finale, który rozegrany zostanie 2 maja na Stadonie Narodowym w Warszawie.

Wśród dziewcząt w kategorii 8-latek wygrała SP Wiśniowa pokonując w finale UKS Volley Brzesko 5:1. W gronie 10-latek mistrzem Małopolski został CAR Junior Krzeszowice, zaś w kategorii U-12 dziewcząt wygrał UKS Trójka Staszkówka Jelna.

Wśród 8-latków pierwsze miejsce zajęła ekipa UKS Gol Łącko, w gronie 10-latków MUKS Dunajec Nowy Sącz, a w kategorii U-12 SP 18 Tarnów.