Rozgrywki trampkarzy

PAN
I liga starsi: Clepardia - Górnik Wieliczka 0-0, Wisła II - Cracovia I 0-1, Hutnik II - Pogoń Miechów 3-1, Garbarnia I - Świt Krzeszowice 5-1, Krakus Nowa Huta - Wisła I 1-4, Skawinka - Hutnik I 1-4.
  1. Hutnik I
    15
    36
    62-11

  2. Wisła I
    15
    36
    46-10

  3. Garbarnia I
    15
    32
    47-27

  4. Górnik
    15
    25
    30-19

  5. Hutnik II
    15
    21
    19-16

  6. Wisła II
    14
    21
    20-19

  7. Skawinka
    14
    21
    33-32

  8. Krakus
    15
    16
    22-44

  9. Cracovia I
    13
    15
    17-19

  10. Pogoń M.
    13
    14
    14-26

  11. Świt
    15
    9
    13-59

  12. Clepardia
    15
    4
    8-39

I**liga młodsi**: Clepardia - Górnik 3-0, Wisła II - Cracovia I 1-0, Hutnik II - Pogoń 11-1, Garbarnia I - Świt 3-0, Krakus - Wisła I 0-3, Skawinka - Hutnik I 2-0.

  1. Wisła I
    15
    43
    59-2

  2. Hutnik I
    15
    32
    39-12

  3. Wisła II
    14
    32
    33-6

  4. Skawinka
    14
    29
    49-10

  5. Hutnik II
    14
    26
    41-14

  6. Cracovia I
    14
    24
    39-7

  7. Krakus
    15
    18
    23-22

  8. Garbarnia
    15
    18
    24-26

  9. Górnik
    15
    13
    18-41

  10. Clepardia
    14
    12
    21-33

  11. Pogoń M.
    14
    3
    5-86

  12. Świt
    15
    3
    15-79

II**liga starsi:** Grzegórzecki - Karpaty Siepraw 4-2, Olimpic - Dalin Myślenice 0-2, Proszowianka - Wawel 0-1, Nadwiślan - Wieczysta 1-0, Strzelcy Korona - Prokocim 0-8, Cracovia II - Armatura 5-2.

  1. Cracovia II
    14
    38
    48-9

  2. Wawel
    15
    34
    40-8

  3. Dalin
    15
    30
    41-14

  4. Proszow.
    15
    29
    36-20

  5. Nadwiślan
    15
    23
    42-29

  6. Prokocim
    15
    23
    29-18

  7. Karpaty
    14
    19
    34-38

  8. Wieczysta
    15
    18
    19-17

  9. Strzelcy
    15
    13
    16-45

  10. Olimpic
    15
    10
    10-34

  11. Grzegórz.
    15
    10
    12-49

  12. Armatura
    15
    7
    14-64

II**liga młodsi**: Grzegórzecki - Karpaty 1-1, Olimpic - Dalin 1-4, Proszowianka - Wawel 1-1, Nadwiślan - Wieczysta 3-1, Strzelcy - Prokocim 1-4, Cracovia II - Armatura 3-1.

  1. Nadwiślan
    15
    36
    50-14

  2. Prokocim
    15
    32
    35-10

  3. Wawel
    15
    28
    41-22

  4. Cracovia II
    14
    28
    26-8

  5. Wieczysta
    15
    25
    32-23

  6. Grzegórz.
    15
    25
    19-15

  7. Proszow.
    14
    23
    20-13

  8. Dalin
    14
    16
    19-18

  9. Armatura
    15
    12
    16-28

  10. Strzelcy
    15
    12
    16-46

  11. Karpaty
    15
    8
    14-39

  12. Olimpic
    14
    1
    9-61

III**liga starsi**: Słomniczanka - Płaszowianka 0-3, Błękitni Modlnica - Gościbia Sułkowice 2-2, Raba Dobczyce - Wanda Nowa Huta 2-1, Niedźwiedź - SALOS 3-0, Zwierzyniecki - Garbarnia II 0-1, Bronowianka - Grębałowianka 1-5.

  1. Płaszow.
    14
    33
    63-15

  2. Raba
    15
    33
    49-21

  3. Gościbia
    13
    28
    44-15

  4. Niedźwiedź
    15
    28
    33-27

  5. Garbarnia II
    15
    27
    38-32

  6. Zwierzyn.
    15
    25
    41-23

  7. Grębałow.
    14
    19
    40-38

  8. Słomnicz.
    14
    18
    24-26

  9. Wanda
    15
    14
    24-42

  10. Błękitni
    15
    13
    16-47

  11. Bronow.
    14
    11
    25-38

  12. SALOS
    15
    1
    5-68

III**liga młodsi**: Słomniczanka - Płaszowianka 0-1, Raba - Wanda 0-0, Niedźwiedź - SALOS 6-0, Zwierzyniecki - Garbarnia II 1-4, Bronowianka - Faustyna 1-0.

  1. Gościbia
    13
    30
    40-11

  2. Faustyna
    14
    29
    35-8

  3. Płaszow.
    14
    28
    35-13

  4. Garbarnia II
    15
    28
    34-20

  5. Raba
    15
    25
    30-18

  6. Słomnicz.
    14
    21
    17-22

  7. Wanda
    15
    20
    16-18

  8. Niedźwiedź
    15
    19
    31-28

  9. Bronow.
    15
    16
    27-38

  10. Błękitni
    14
    12
    23-35

  11. Zwierzyn.
    15
    12
    19-48

  12. SALOS
    15
    9
    12-60

IV**liga starsi:** Skała - Bieżanowianka 3-0, Płomień Jerzmanowice - Kmita Zabierzów 2-0, Krakus Swoszowice - Radziszowianka 0-0, Orzeł Piaski Wielkie - Jadwiga 0-3, Opatkowianka - Gdovia 6-1, Orzeł Sidzina - Zieleńczanka 3-1.

  1. Jadwiga
    15
    43
    107-7

  2. Orzeł S.
    15
    39
    83-19

  3. Orzeł P.
    15
    33
    46-27

  4. Płomień
    15
    32
    68-21

  5. Skała
    15
    22
    24-37

  6. Radzisz.
    15
    21
    45-30

  7. Kmita
    15
    19
    26-27

  8. Zieleńcz.
    15
    18
    40-56

  9. Opatkow.
    15
    15
    46-33

  10. Gdovia
    14
    12
    20-103

  11. Bieżanow.
    15
    6
    14-89

  12. Krakus
    14
    1
    5-73

IV**liga młodsi**: Skała - Bieżanowianka 3-0, Płomień - Kmita 4-2, Krakus - Radziszowianka 0-7, Orzeł Piaski - Jadwiga 0-7, Opatkowianka - Gdovia 0-2, Orzeł Sidzina - Zieleńczanka 3-0.

  1. Jadwiga
    15
    45
    124-3

  2. Radzisz.
    15
    39
    60-20

  3. Orzeł S.
    15
    26
    34-33

  4. Płomień
    15
    25
    32-34

  5. Zieleńcz.
    15
    23
    33-34

  6. Skała
    15
    20
    22-41

  7. Kmita
    15
    19
    27-32

  8. Gdovia
    14
    18
    19-32

  9. Bieżanow.
    15
    16
    21-44

  10. Orzeł P.
    15
    14
    18-42

  11. Krakus
    14
    11
    15-62

  12. Opatkow.
    15
    4
    8-52

V**liga starsi**: Jadwiga Prandocin - Dąbski 3-2, Prądniczanka - Trójka Myślenice 1-4, Libertów - Borek 1-6, Skawinka II - Pozowianka 2-4, Pogoń Skotniki - Wróblowianka 5-1, Podgórze - Zielona Sułkowice 1-3, Tramwaj - Rybitwy 6-3.

  1. Pogoń
    21
    51
    92-29

  2. Borek
    19
    45
    86-18

  3. Skawinka II
    21
    44
    63-18

  4. Trójka
    19
    39
    64-24

  5. Tramwaj
    20
    36
    58-41

  6. Rybitwy
    20
    36
    56-56

  7. Pozowianka
    19
    35
    50-36

  8. Zielona
    21
    34
    67051

  9. Wróblow.
    20
    31
    63-50

  10. Prądnicz.
    20
    30
    50-50

  11. Libertów
    18
    18
    48-75

  12. Dąbski
    19
    16
    43-82

  13. Jadwiga
    20
    11
    27068

  14. Orzeł K.
    20
    10
    25-61

  1. Podgórze
    21
    1
    13-144

Grupa wydzielona**A**: Orlęta Rudawa - Sokół Rybna 0-4, Pychowianka - Tyniec 0-6, Wisła Czernichów - Siemaszka Piekary 3-0, Gwiazda Ściejowice - Feniks Krzęcin 7-2, Orliki Mników - Wiślanie Jaśkowice 2-2.

  1. Gwiazda
    11
    30
    57-21

  2. Sokół
    12
    28
    56-14

  3. Wisła
    12
    23
    46-27

  4. Siemaszka
    12
    19
    27-21

  5. Orliki
    11
    16
    30-19

  6. Feniks
    11
    15
    27-38

  7. Tyniec
    12
    12
    20-33

  8. Orlęta
    11
    7
    18-57

  9. Pychow.
    12
    3
    10-64

Grupa wydzielona**B:** Wawel - Tonianka 4-2, Bibiczanka - Węgrzce 0-1, Jakub Więcławice - Krakus II Nowa Huta 0-5, Michałowianka - Spartak Charsznica 0-4.

  1. Węgrzce
    10
    28
    27-2

  2. Krakus II
    10
    23
    26-7

  3. Bibiczanka
    10
    17
    30-18

  4. Wawel II
    10
    16
    29-31

  5. Spartak
    10
    13
    37-18

  6. Tonianka
    10
    7
    31-72

  7. Michałow.
    10
    6
    21-25

  8. Jakub
    10
    4
    15-43

I**liga najmłodszych**: Wieczysta - Wisła I 0-2, Hutnik II - Krakus Nowa Huta 0-1, Cracovia I - Wisła II 1-1, Jadwiga I - Gwarek Wieliczka 3-3, Clepardia - Hutnik I 0-4, Faustyna - Proszowianka 5-1.

  1. Wisła I
    14
    42
    66-7

  2. Hutnik I
    15
    36
    56-12

  1. Krakus
    15
    26
    21-19

  2. Faustyna
    15
    25
    31-29

  3. Cracovia I
    15
    23
    28-27

  4. Jadwiga
    15
    22
    36-34

  5. Wisła II
    15
    21
    19-18

  6. Hutnik II
    15
    19
    19-30

  7. Wieczysta
    15
    18
    19-23

  8. Clepardia
    15
    13
    12-34

  9. Gwarek
    14
    12
    15-28

  10. Proszow.
    15
    1
    13-74

II**liga najmłodszych, grupa I**: Skawinka II - Karpaty Siepraw 0-7, Górnik Wieliczka - Garbarnia 3-5, Gościbia - Jdawiga II (tm) 2-5, Płaszowianka - Skawinka 1-1.

  1. Jadwiga II (tm)
    13
    37
    74-9
  1. Karpaty
    13
    30
    46-13

  2. Gościbia
    13
    27
    37-18

  3. Skawinka
    13
    22
    29-25

  4. Płaszow.
    13
    22
    23-22

  5. Garbarnia
    13
    14
    19-34

  6. Juvenia
    13
    13
    26-36

  7. Górnik
    13
    9
    31-53

  8. Armatura
    12
    6
    11-74

  9. Cracovia II
    12
    5
    14-26

II**liga najmłodszych, grupa II:** Strzelcy Korona - Wawel 1-3, Prokocim - Prądniczanka 3-1, Bronowianka - Kmita Zabierzów 15-0, Jadwiga III - Juvenia II (tm) 3-0.

  1. Prokocim
    10
    30
    48-6

  2. Prądnicz.
    10
    21
    46-14

  1. Bronow.
    9
    15
    33-11

  2. Juvenia II tm
    10
    13
    32-26

  3. Strzelcy
    10
    12
    20-21

  4. Jadwiga III
    10
    12
    16-39

  5. Wawel
    10
    7
    11-39

  6. Kmita
    9
    6
    12-62

(PAN)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3