Rozgrywki trampkarzy

PAN
I liga starsi: Wisła II - Wisła I 3-6, Clepardia - Wawel 1-1, Świt Krzeszowice - Cracovia I 0-3, Pogoń Miechów - Cracovia II 2-1, Garbarnia - Hutnik II 1-1, Górnik Wieliczka - Hutnik I 0-1.

1. Wisła I 10 27 39-8
2. Hutnik I 9 22 21-8
3. Cracovia I 8 19 23-5
4. Garbarnia 10 19 23-8
5. Hutnik II 9 17 11-9
6. Górnik 10 16 13-17
7. Clepardia 10 10 12-16
8. Wisła II 10 9 13-22
9. Świt 10 7 8-17
10. Pogoń M. 10 7 5-24
11. Cracovia II 8 4 4-16
12. Wawel 10 3 2-24
   I liga młodsi: Wisła II - Wisła I 1-5, Clepardia - Wawel 3-1, Świt - Cracovia I 0-1, Pogoń - Cracovia II 4-1, Garbarnia - Hutnik II 4-1, Górnik - Hutnik I 0-5.
1. Hutnik I 10 28 48-8
2. Wisła I 10 27 50-7
3. Wisła II 10 23 30-9
4. Hutnik II 10 20 22-16
5. Cracovia I 10 18 16-8
6. Clepardia 10 17 19-12
7. Garbarnia 10 15 19-17
8. Górnik 10 9 14-28
9. Świt 10 8 9-23
10. Pogoń M. 10 5 9-37
11. Wawel 10 2 8-37
12. Cracovia II 10 1 3-45
   II liga starsi: Wieczysta - Skawinka 1-1, Armatura - Proszowianka 0-2, Dalin Myślenice - Prokocim 3-0, Grębałowianka - Płaszowianka 4-2, Grzegórzecki - Olimpic 1-0, Karpaty Siepraw - Krakus Nowa Huta 0-6.
1. Krakus 10 27 55-5
2. Wieczysta 10 23 22-6
3. Dalin 10 22 27-7
4. Skawinka 10 20 36-8
5. Prokocim 10 16 23-16
6. Proszow. 10 16 21-18
7. Karpaty 10 15 23-23
8. Grzegórz. 10 9 10-26
9. Grębałow. 10 9 15-37
10. Olimpic 10 7 10-34
11. Armatura 10 7 12-41
12. Płaszow. 10 3 13-46
   II liga młodsi: Wieczysta - Skawinka 3-0, Armatura - Proszowianka 0-1, Dalin - Prokocim 0-2, Faustyna - Płaszowianka 1-0, Grzegórzecki - Olimpic 5-1, Karpaty - Krakus 0-2.
1. Wieczysta 10 30 43-3
2. Krakus 10 23 30-4
3. Skawinka 10 21 22-5
4. Proszow. 10 21 26-10
5. Prokocim 10 17 15-17
6. Dalin 9 14 14-8
7. Armatura 10 13 11-11
8. Karpaty 10 9 6-16
9. Faustyna 10 8 7-21
10. Grzegórz. 10 6 9-20
11. Olimpic 9 4 4-38
12. Płaszow. 10 1 0-33
   III liga starsi: Zwierzyniecki - Wanda Nowa Huta 4-1, Garbarnia II - Strzelcy 4-0, Gościbia Sułkowice - SALOS 4-0, Krakus Swoszowice - Raba Dobczyce 5-5, Błękitni Modlnica - Opatkowianka 3-0, Nadwiślan - Niedźwiedź 0-0.
1. Nadwiślan 10 24 35-13
2. Strzelcy 10 23 34-13
3. Garbarnia II 10 20 39-20
4. Gościbia 10 19 34-22
5. Raba 10 17 40-28
6. Błękitni 10 15 27-24
7. Niedźwiedź 10 11 19-31
8. Krakus 10 11 26-50
9. Wanda 10 10 28-29
10. SALOS 10 10 17-18
11. Zwierzyn. 10 8 16-21
12. Opatkow. 10 0 6-52
   III liga młodsi: Zwierzyniecki - Wanda 0-2, Garbarnia II - Strzelcy/Korona 1-1, Gościbia - SALOS 2-0, Krakus - Raba 1-9, Błękitni - Opatkowianka 3-0, Nadwiślan - Niedźwiedź 4-0.
1. Raba 10 28 32-4
2. Błękitni 10 28 30-8
3. Wanda 10 21 37-16
4. Gościbia 10 19 25-16
5. Zwierzyn. 10 16 20-10
6. Garbarnia II 10 14 11-11
7. SALOS 10 13 14-19
8. Nadwiślan 10 12 18-21
9. Niedźwiedź 10 8 15-26
10. Strzelcy 10 8 10-21
11. Krakus S. 10 2 13-46
12. Opatkow. 10 2 4-31
   IV liga starsi: Zieleńczanka - Słomniczanka 0-2, Bieżanowianka - Rybitwy 6-0, Płomień Jerzmanowice - Radziszowianka 0-4, Bronowianka - Podgórze 13-0, Gdovia - Orzeł Piaski Wielkie 0-3, Jadwiga - Kmita Zabierzów 1-1.
1. Jadwiga 10 28 77-10
2. Bronow. 10 25 47-12
3. Kmita 10 22 43-15
4. Słomnicz. 10 22 33-12
5. Zieleńcz. 10 18 34-22
6. Radzisz. 10 18 34-29
7. Orzeł 10 15 29-19
8. Bieżanow. 10 15 34-31
9. Rybitwy 10 6 14-48
10. Gdovia 10 6 14-52
11. Płomień 10 3 11-40
12. Podgórze 10 0 5-85
   IV liga młodsi: Zieleńczanka - Słomniczanka 2-3, Bieżanowianka - Rybitwy 6-2, Płomień - Radziszowianka 0-15, Bronowianka - Podgórze 3-0, Gdovia - Orzeł 1-2, Jadwiga - Kmita 3-1.
1. Jadwiga 10 26 61-2
2. Kmita 10 25 29-12
3. Słomnicz. 10 23 28-13
4. Radzisz. 10 21 35-9
5. Zieleńcz. 10 20 40-9
6. Bieżanow. 10 17 24-23
7. Orzeł 10 16 23-14
8. Bronow. 10 13 13-21
9. Płomień 10 6 15-75
10. Gdovia 10 4 11-33
11. Rybitwy 10 3 8-45
12. Podgórze 10 0 7-38
   V liga starsi: Zielona Sułkowice - Tramwaj 2-2, Trójka Myślenice - Skała 2004 0-7, UKS Orzeł Kościelec - Skawinka II 2-2, Borek - Prądniczanka 6-3, Dąbski - Pogoń Skotniki 4-0, Feniks Krzęcin - Orzeł Sidzina 3-2, Libertów - Juvenia Prandocin 3-1.
1. Skała 10 23 57-16
2. Tramwaj 10 23 38-17
3. Orzeł S. 10 21 51-15
4. Borek 10 20 27-13
5. Feniks 10 20 29-20
6. Dąbski 10 19 36-19
7. Skawinka II 10 17 27-22
8. Pogoń 10 13 30-36
9. Zielona 10 10 45-37
10. Juvenia 10 10 40-34
11. Orzeł K. 10 9 16-42
12. Trójka 10 9 19-48
13. Libertów 10 7 14-35
14. Prądnicz. 10 0 12-95
   V liga młodsi: Zielona - Tramwaj 0-11, Trójka - Skała 2004 10-0, Orzeł Kościelec - Skawinka II 1-1, Borek - Prądniczanka 0-2, Dąbski - Pogoń 0-0, Feniks - Orzeł Sidzina 3-0, Libertów - Juvenia 2-2.
1. Trójka 10 30 54-8
2. Tramwaj 10 25 45-8
3. Dąbski 10 23 35-10
4. Skawinka II 10 22 24-8
5. Feniks 10 18 29-6
6. Orzeł K. 10 18 21-14
7. Pogoń 10 16 30-20
8. Libertów 10 14 21-20
9. Prądnicz. 10 12 18-17
10. Borek 10 6 14-35
11. Orzeł S. 10 6 19-43
12. Juvenia 10 5 10-45
13. Zielona 10 4 7-42
14. Skała 10 3 6-57
   Grupa wydzielona A: Sparta Przeginia Duchowna - Wisła Czernichów 1-6, Sokół Rybna - Wisła Rząska 5-1, Wiślanie Jaśkowice - Potok Więckowice 9-1, Tyniec - Orlęta Rudawa 3-0, Orliki Mników - Sankowia 3-4.
1. Sankowia 10 25 52-19
2. Sokół 10 25 43-12
3. Wiślanie 10 20 42-18
4. Sparta 10 18 24-19
5. Gwiazda 9 16 25-16
6. Wisła Rz. 10 16 28-24
7. Wisła Cz. 9 15 35-18
8. Potok 10 15 32-29
9. Orliki 9 13 27-28
10. Tyniec 10 7 12-38
11. Orlęta 10 0 3-43
12. Pychowianka 9 0 9-69
   Grupa wydzielona B: Rajsko - Krakus Nowa Huta 0-12, Hutnik III - TS Węgrzce 10-0, Krakus - Spartak Charsznica 10-2.
1. Krakus 8 21 74-9
2. Hutnik III 7 15 33-14
3. Rajsko 7 12 26-32
4. Jakub 7 9 19-41
5. Spartak 7 9 20-28
6. Węgrzce 8 0 7-55
   Grupa wydzielona młodszych: Bibiczanka - Ludwinów/Strzelcy 5-0, Pozowianka - Wróblowianka 3-0, Bibiczanka - Pozowianka 3-0.
1. Pozowianka 6 18 33-5
2. Bibiczanka 6 15 20-8
3. Wróblow. 4 0 1-18
4. Ludwinów 4 0 1-24
   I liga najmłodszych: Wisła I - Wisła II 12-0, Skawinka - Hutnik I 0-9, Jadwiga I - Cracovia I 0-0, Gwarek Wieliczka - Prokocim 5-0, Faustyna - Krakus Nowa Huta 2-0.
1. Wisła I 10 30 51-2
2. Hutnik I 10 25 42-6
3. Faustyna 10 24 32-14
4. Cracovia I 10 19 20-11
5. Gwarek 10 18 28-16
6. Krakus 10 18 16-14
7. Jadwiga I 10 13 22-15
8. Wisła II 10 8 12-30
9. Hutnik II 9 7 8-26
10. Proszow. 9 6 13-29
11. Skawinka 10 6 13-48
12. Prokocim 10 0 7-54
   II liga najmłodszych: Karpaty Siepraw - Bronowianka 3-1, Wieczysta - Clepardia 1-1, Wawel - Cracovia II 3-0, Strzelcy/Korona - Garbarnia 1-0, Prądniczanka - Górnik Wieliczka 3-4, Pogoń Miechów - Jadwiga II 4-2.
1. Wieczysta 12 31 57-9
2. Karpaty 12 27 37-16
3. Clepardia 12 26 39-13
4. Juvenia 11 25 34-15
5. Pogoń 12 21 22-18
6. Wawel 11 17 16-12
7. Garbarnia 11 16 24-16
8. Strzelcy 11 16 21-29
9. Płaszow. 11 14 20-20
10. Bronow. 10 9 11-19
11. Jadwiga II 11 7 20-37
12. Górnik 12 6 15-48
13. Prądnicz. 11 4 16-32
14. Cracovia II 11 4 11-58
(PAN)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie