Rutyna górą

pan
Strażak: Kościółek - Juras, Nowak, Hiller, M. Woźniak - Kubacik, Ziobro (90 Piórkowski), Głogowski (60 Więckowski), P. Woźniak (70 Gawęcki) - Lidwin, Stachel.

Strażak Kokotów - Cracovia II 2-3 (1-2)

0-1 Depa 14 (karny), 0-2 Zegarek 30, 1-2 Stachel 38, 1-3 Góra 63, 2-3 Hiller 80. Sędziował Kazimierz Miśtak. Żołte kartki Nowak, Hiller. Widzów 150.
Cracovia II: Paluch (46 Palczewski) - Bagnicki, Rokicki, Kopyść - Węgiel (60 Treszczyński), Depa, Góra, Kowalik, Podsiadło - Piotr Zegarek (75 Duszyk), Kmak (46 Matuszewski).
Wzmocniona kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny rezerwa Cracovii, dzięki większemu doświadczeniu, pokonała zespół Strażaka.
W 14 minucie Kowalik przeprowadził solową akcję, minął kilku rywali i powalony został przez Nowaka w polu karnym. Sędzia podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Depa. Drugi gol to także zasługa świetnie dysponowanego Kowalika, który idealnie wyłożył piłkę Zegarkowi. Zaraz potem gola mógł zdobyć Kmak, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Zamiast gola dla gości, kontaktową bramkę zdobyli gospodarze, po akcji Lidwina i strzale Stachela. Po przerwie atakowali miejscowi, ale znów bramkę zdobyli krakowianie, po strzale Góry w zamieszaniu podbramkowym. Gospodarzom udało się tylko zdobyć jedną bramkę po strzale głową Hillera. (pan)