Sama Iwona to za mało

STM
Już po 3 min Korona prowadziła 7-0. Dwie minuty później tarnowianki doprowadziły wprawdzie do wyniku 7-10, w 8 min przegrywały jednak 7-19. Końcówka pierwszej kwarty również należała do przyjezdnych i krakowianki wygrały tę odsłonę różnicą 21 "oczek". W drugiej kwarcie wyrównana walka trwała do 16 min, kiedy notowano wynik 22-45. W ostatnich minutach pierwszej połowy gospodynie zdobyły jednak tylko 3 pkt., tracąc 14 i do przerwy przegrywały już 25-59. Początkowe minuty trzeciej "ćwiartki" nie przyniosły zmiany obrazu wydarzeń na parkiecie i w 25 min krakowianki prowadziły już 74-27, aby po kolejnych czterech minutach doprowadzić do stanu 80-29. Ostatnia część meczu była pojedynkiem Korony z Iwoną Juśkiewicz, która zdobyła w czwartej kwarcie wszystkie 16 punktów dla swojej drużyny. Krakowianki zdobyły natomiast 18 pkt., stąd też mecz zakończył się korzystnym dla nich wynikiem 102-50 (31-10, 28-15, 25-9, 18-16).