JUK
Maciej Korzym nie strzelił tym razem bramki dla Sandecji.
Maciej Korzym nie strzelił tym razem bramki dla Sandecji. brak
Sandecja z wyjazdowego starcia z Drutex Bytovią wraca do Nowego Sącza bez punktów.

Ekipa z Nowego Sącza dla wielu była faworytem tego spotkania, ale nie potwierdziła tego na boisku. Wprawdzie do momentu straty pierwszej bramki była zespołem aktywniejszym, ale nie przełożyła tego na wynik. Tymczasem przed przerwą w polu karnym gości faulowany był Sebastian Kamiński. „Jedenastkę” na bramkę zamienił Łukasz Wróbel.

Po przerwie Sandecja nie rezygnowała ze starań o zdobycie gola. Z dystansu strzelał wpuszczony w drugiej połowie Sebastian Leszczak, wcześniej z kilku metrów celnie uderzał Maciej Małkowski. Jednak w 70. minucie było już 2:0 - Jakub Serafin zdobył bramkę z rzutu wolnego. Ekipa z Nowego Sącza nie zdołała już odwrócić losów tego spotkania.

Drutex Bytovia - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)