1 1 połowa

ŁKS Łódź

1

0 1 połowa

• Koniec meczu! Wygrywając z ŁKS-em, Sandecja notuje 11. z rzędu mecz bez porażki!

• Bezbłędnie wykonana jedenastka.

• GOOOOOOL! MICHAL PITER-BUĆKO!

• RZUT KARNY DLA SANDECJI. Błanik faulowany w polu karnym!

• Przewinienie Rygaarda.

• Maciej Wolski za Trąbkę.

• Sobociński sprytnie przechwycił piłkę i przerwał atak gospodarzy.

• Dziwniel chciał przetransportować piłkę w pole karne, bezpośrednio do wrzutu z autu. Czujni byli obrońcy ŁKS-u i wybili futbolówkę.

• Niecelne uderzenie Chmiela prowadzi do rozpoczęcia przez ŁKS gry od bramki.

• Faulowany Trąbka przez Danka.

• Rygaard dośrodkował w pole karne, ale uderzenie Trąbki było niecelne.

• Błanik i Victor za Małkowskiego i Rubio.

• Piłkarze ŁKS-u domagają się rzutu karnego. Zauważyli zagranie ręką w polu karnym przez obrońcę Sandecji. Arbiter Kornel Paszkiewicz znów widzi lepiej sytuację i nie dyktuje jedenastki.

• Rubio potrzebuje pomocy medycznej.

• Do bezpańskiej piłki nie zdecydował się ruszyć żaden z obrońców Sandecji, skrzętnie wykorzystał to Rygaard, który przejął ją i uderzył na bramkę. Mamy 1:1!

• GOOOOOOOL! MIKKEL RYGAARD!

• Adam Marciniak za Piotra Gryszkiewicza.

• Dąbrowski dobrze interweniował głową i uchronił ŁKS przed groźnym strzałem Rubio.

• Małkowski dostał piłkę podczas kontry Sandecji i za łatwo ją stracił. Z ataku nici

• Zbyt lekki strzał Rygaarda z rzutu wolnego. Pietrzkiewicz spokojnie złapał piłkę.

• Zbyt długie dośrodkowanie w pole karne Sandecji.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Ostry faul Gryszkiewicza. Żółta kartka słuszna, można było nawet pokusić się o czerwoną.

• Nieudane dośrodkowanie Rygaarda. Szybko wrócili do posiadania piłki goście.

• Ogorzały faulował taktycznie rywala.

• Okres spokojniejszej gry, dużo błędów indywidualnych i strat w środku pola.

• Małe starcie słowne między piłkarzami. Arbiter z boku przygląda się konfliktowi.

• Wrzutka ze stojącej piłki w pole karne ŁKS-u, obrońcy zagapili się i nie zdołali udanie interweniować we własnej szesnastce. Dobrze za to odnalazł się Ogorzały, który uderzył na bramkę i dał swojej drużynie prowadzenie.

• GOOOOOOL! KAMIL OGORZAŁY!

• Trąbka faulował w środku pola i otrzymał kartkę.

• Zastąpił go Janczukowicz.

• Łukasz Sekulska opuszcza plac gry na noszach.

• Upadek Sekulskiego nie wyglądał groźnie, ale napastnik ŁKS-u odniósł chyba jakiś uraz. Będzie potrzebna pomoc medyczna.

• Sekulski poturbowany w polu karnym przez rywala, domaga się rzutu karnego, ale gwizdek arbitra milczy.

• Nieudane dośrodkowanie Kasprzaka.

• Trąbka mocno uderzył na bramkę, ale piłka poszybowała tuż nad poprzeczką.

• Dominguez nie trafił czysto w piłkę, pomylił się i w efekcie Sandecja ma rzut rożny.

• Niecelny strzał Ogorzałego.

• Rubio zmuszony do zablokowania strzału zawodnika ŁKS-u. Sandecja zepchnięta do defensywy.

• Dośrodkowanie w pole karne Sandecji, ale niecelne uderzenie Trąbki z kilku metrów. Miał jednak trudną pozycję i asystowało mu kilku obrońców.

• Mocny strzał Domingueza z dystansu i niewiele zabrakło, by goście wyszli na prowadzenie!

• Obrońcy ŁKS-u poradzili sobie z dośrodkowaniami Małkowskiego i Kasprzaka.

• Zaczynamy spotkanie!

• Przede wszystkim, łodzianie przerwali serię fatalnych porażek m.in. z GKS-em Tychy (0:3), Miedzią Legnica (3:4) i Górnikiem Łęczna (0:2). Aż dziw, że tak solidny zespół nie był w stanie wygrać od listopada, a trzy punkty zdobył dopiero pod koniec lutego. Na ostatnie cztery mecze ŁKS-u składają się dwa remisy i dwie wygrane. Jest lepiej!

• Najskuteczniejsi zawodnicy miejscowej drużyny Daniel Chmiel i Michal Piter-Bućko mają na koncie po trzy gole. O wiele bardziej efektowny jest dorobek łodzian. Pirulo ma na koncie 10 goli, Dominguez i Sekulski po siedem, a jeszcze cztery trafienia ma w swoim dorobku Samu Corral.

• Żaden pierwszoligowiec nie może pochwalić się tak efektowną serią. - Na nas nie ciąży żadna presja i to bez wątpienia atut mojej drużyny - mówi szkoleniowiec Sandecji. - Co innego ŁKS, to jeden z głównych kandydatów do awansu - mówi Remigiusz Szurek, dziennikarz sportowy z Nowego Sącza.

• Wprawdzie ŁKS ma na koncie 40 punktów i jest w tabeli trzeci, a Sandecja z 21 plasuje się na pozycji numer 14, ale gospodarze tego meczu grają ostatnio jak z nut. Zespół prowadzony przez Dariusza Dudka nie znalazł pogromcy w lidze od 10 meczów.

• Dla zespołu z alei Unii 2 będzie to drugie wyjazdowe spotkanie pod wodzą trenera Ireneusza Mamrota. Pierwsze wygrali, pokonując w Olsztynie Stomil 2:0.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Sandecja - ŁKS!

red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ©Krzysztof Szymczak

Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź ONLINE. W sobotę ŁKS Łódź gra w Nowym Sączu z Sandecją (13). Dla zespołu z alei Unii 2 będzie to drugie wyjazdowe spotkanie pod wodzą trenera Ireneusza Mamrota. Pierwsze wygrali, pokonując w Olsztynie Stomil 2:0. Sandecja notuje fenomenalną serię 10 meczów bez porażki, nie przegrywając meczu o punkty od 14 listopada. Czy tym razem sprostają ofensywie ŁKS-u?

Sandecja - ŁKS ONLINE

- To jest teraz zupełnie inna drużyna, niż za kadencji poprzedniego trenera Piotra Mandrysza. Piłkarze uwierzyli w siebie, co zresztą widać po wynikach, bo są na fali. Podstawowym celem zespołu jest utrzymanie w pierwszej lidze, a jeśli uda się załapać do baraży, to będzie fajnie. Na pewno jednym z powodów dobrej gry jest atmosfera w szatni, którą trener Dariusz Dudek wyczyścił i postawił na młodych. Odszedł między innymi Maciej Korzym, który jest teraz zawodnikiem czwartoligowego Popradu Muszyna, a jeszcze niedawno nie sposób było sobie wyobrazić zespół bez niego. Łodzianom wcale nie będzie łatwo. Nasi zawodnicy mają w pamięci jesienną porażkę 1:4 i jak twierdzą zrobią wszystko, żeby się zrewanżować - wyjaśnił Szurek.

Sandecja - ŁKS STREAM. Najskuteczniejsi zawodnicy miejscowej drużyny Daniel Chmiel i Michal Piter-Bućko mają na koncie po trzy gole. O wiele bardziej efektowny jest dorobek łodzian. Pirulo ma na koncie 10 goli, Dominguez i Sekulski po siedem, a jeszcze cztery trafienia ma w swoim dorobku Samu Corral. Teraz ta hiszpańska ofensywa postara się zdobyć trzy punkty i wrócić na drugie miejsce w tabeli, zajmowane obecnie przez Górnika Łęczna.

Forma ŁKS-u w ostatnich meczach nieco ustabilizowała się, ale nadal jest daleka do ideału. Przede wszystkim, łodzianie przerwali serię fatalnych porażek m.in. z GKS-em Tychy (0:3), Miedzią Legnica (3:4) i Górnikiem Łęczna (0:2). Aż dziw, że tak solidny zespół nie był w stanie wygrać od listopada, a trzy punkty zdobył dopiero pod koniec lutego. Na ostatnie cztery mecze ŁKS-u składają się dwa remisy i dwie wygrane. Jest lepiej!

Sandecja - ŁKS TRANSMISJA

Spotkanie Sandecji z ŁKS-em rozpocznie się w sobotę, 27 marca o godz. 13:00. Transmisja telewizyjna z tego meczu nie jest dostępna. Internetowy stream online można oglądać w Ipla.tv. Stream jest bezpłatny, nie zawiera komentarza.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.