2 1 połowa

Olimpia Grudziądz

1

0 1 połowa

• Koniec spotkania. Sandecja wygrała zasłużenie. Dzięki trzem punktom oddala się od "czerwonej" strefy.

• GOOOOOOOOOOOOL! I jest. 1:3! Augusto!

• W Nowy Sączu zagrają jeszcze przez dwie minuty. Tyle doliczył bowiem sędzia.

• Trwa doliczony czas gry. Olimpia walczy o honorową bramkę.

• Arbiter wyjął kartkę dla Bogusławskiego.

• Jeszcze Dudzic w miejsce Korzyma.

• GOOOOOOOOOL! Piter-Bućko nie myli się. 3:0!

• RZUT KARNY DLA SANDECJI!

• Ostatnia roszada u przyjezdnych. Za Monterde wchodzi Medfai.

• Kafarski zmienia dalej. Autora pierwszej bramki zastępuje Kanach. Burza braw na widowni.

• Ucierpiał Monterde. Chwila oddechu w grze.

• Jeszcze jeden strzał Sandecji - zablokowany przez obrońców.

• Frelek zastępuje Ziętarskiego.

• Zmieniają także gospodarze. Na boisku nie ma już Gabrycha. Jest za to Klichowicz.

• Na osfajdzie złapani zostali gospodarze.

• Augusto w miejsce van Haarena. To pierwsza roszada po stronie gości i w ogóle w spotkaniu.

• Olimpia nie ma dzisiaj siły przebicia. Jej strzały są niecelne albo za słabe. A godzina gry już za nami.

• Gra toczy się w środku pola.

• Niecelna próba Sandecji. Drużyna Kafarskiego wciąż przeważa w tym meczu.

• Do notesu arbitra trafia Kun. Żółta kartka.

• Sędzia dał znak. Druga połowa rozpoczęta!

• Koniec pierwszej odsłony. Sandecja prowadzi w pełni zasłużenie. Nie dziwi nawet skala tego prowadzenia.

• GOOOOOOOOOOOOOL! 2:0! Strzela Thiago!

• Chwila przerwy w grze. Ucierpiał Szufryn.

• Sandecja otrzymała jedenastkę po faulu na Chmielu. Arbiter kartki jednak nie pokazał.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Małkowski nie myli się. 1:0!

• Jest rzut karny dla Sandecji!

• Kamiński dostał kartkę.

• POPRZECZKA ratuję Sandecję! Ależ blisko gola na 1:0 dla Olimpii.

• Ajj. Piłka mija bramkę po uderzeniu gospodarzy.

• Olimpia dobrze broni się po kornerach. A tych Sandecja miała już kilka.

• Czekamy aż spotkanie nabierze rumieńców.

• Większość akcji Sandecja przeprowadza skrzydłami. To jednak wciąż nie przynosi efektu.

• Obrońca Olimpii blokuje kolejną próbę.

• W dalszym ciągu atakują głównie piłkarze Sandecji.

• Goście radzą sobie we własnej szesnastce. Po chwili sędzia odgwizduje faul.

• W ofensywie gospodarze. Mieli pierwszy strzał, mają pierwszy korner.

• Pierwszy celny strzał na bramkę Olimpii.

• Spotkanie właśnie się rozpoczęło.

• Zawody poprowadzi sędzia Damian Sylwestrzak (Wrocław).

• Ławka Olimpii: Sapela, Pfertzel, Augusto, Maloku, Ocenas, Janczukowicz, Frelek, Medfai.

• Ławka Sandecji: K. Baran, Danek, Socha, Kanach, G. Baran, Basta, Kałahur, Dudzic, Klichowicz.

• W poprzedniej kolejce Sandecja przegrała na wyjeździe z Podbeskidziem 1:3. Jedynego gola strzelił Maciej Korzym. Olimpia wygrała za to u siebie z Odrą Opole. Po bramce zdobyli kolejno Omar Monterde, Omran Haydary i Maciej Kona.

• Za moment nastąpi inauguracja 17. kolejki Fortuna 1 Ligi. W Nowym Sączu trzynasta w tabeli Sandecja zagra z siódmą Olimpią Grudziądz.

red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

sandecja olimpia

Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©brak

Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz ONLINE. Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w ostatnią niedzielę przegrali w Bielsku-Białej 1:3. Dziś nadeszła okazja do rehabilitacji, bo przed drużyną Tomasza Kafarskiego pojedynek z beniaminkiem z Grudziądza. Mimo wszystko, Olimpia jest wyżej w tabeli i punktuje na miarę drużyny rywalizującej o play-off do PKO Ekstraklasy.

Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz ONLINE

W piątek rywalem Sandecji będzie ekipa Olimpii Grudziądz. Zespół z województwa kujawsko-pomorskiego zajmuje obecnie siódme miejsce w ligowym zestawieniu, tracąc siedem punktów do lidera. Olimpia ma sześć „oczek” przewagi nad Sandecją, która jest trzynasta.
W bieżącej kampanii Fortuna 1 Ligi miejscowym o wiele lepiej gra się na własnym boisku, aniżeli obcych stadionach. W Nowym Sączu Sandecja wygrała cztery mecze oraz po dwa zremisowała i przegrała (bilans bramkowy jest korzystny i wynosi 14 zdobytych do 12 straconych goli).

Tymczasem ekipa Jacka Trzeciaka w wyjazdowych meczach tego sezonu radzi sobie całkiem nieźle. Olimpia wygrała dwa takie spotkania, jedno zremisowała, zaś cztery przegrała. Grudziądzanie kolejno wygrali w Sosnowcu z Zagłębiem 1:0, przegrali w Mielcu ze Stalą 0:2, 1:2 z Podbeskidziem w Bielsku-Białej, podzielili się punktami remisując 2:2 z Miedzią w Legnicy, okazali się lepsi od GKS w Tychach 3:2, przegrali z GKS w Bełchatowie 0:1 oraz 0:2 z GKS 1962 w Jastrzębiu-Zdroju.

Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz TRANSMISJA TV

Początek meczu Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz zaplanowany jest na piątek, 8 listopada 2019 o godz. 19:10. Właściciel praw transmisyjnych - stacja Polsat - nie zdecydował się na transmisję z tego meczu. Aby śledzić przebieg spotkania, zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.