Siedem bramek Trzciany

Seba
Klasa "B", podokręg Bochnia

Na boiskach klasy "B" i "C"

Polonia Wyżyce - Ostrowianka Ostrów 1-5. Polonia zdecydowanie uległa Ostrowiance na własnym boisku. Przyjezdni strzelili pierwsze dwie bramki w 10 i 20 min spotkania. Pięć minut przed końcem pierwszej połowy miejscowym udało się zdobyć bramkę, dzięki celnej główce po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Bramki dla Ostrowianki strzelili: Piotr Grabarz 3 oraz Józef Małek i Bogdan Siwiera. Gospodarze otrzymali jedną żółtą kartkę.
   Motor Bogucice - Trzciana 2000 1-7. Sprzyjająca aura, w pełni profesjonalny poziom reprezentowany przez sędziów, a także wysoka kultura gry zawodników spowodowały, iż mecz był bardzo dynamicznym widowiskiem, które nie zawiodło przybyłych kibiców. Już w 5 min Krzysztof Bębenek zdobył pierwszą bramkę dla gości. Dalsza część pierwszej połowy to popis umiejętności technicznych obu drużyn. Trzecia minuta drugiej połowy spotkania to spektakularna akcja Janusza Grabowskiego, zakończona kolejnym golem. W 55 min miejscowi wykorzystali rzut karny. Dwie minuty później atak Krzysztofa Bębenka i kolejna zdobyta bramka. 70 min należała do Radosława Wójcika, który skutecznie uderzył na bramkę przeciwnika. Siedem minut później Michał Bujak zdobył kolejną bramkę. 82 min - znów Michał Bujak przy piłce i kolejna bramka dla Trzciany. Na cztery minuty przed zakończeniem Radosław Wójcik ustalił wynik po celnym strzale z "jedenastki".
Klasa "B", podokręg Brzesko
   Baszta Czchów - Korona Niedzieliska 3-1. Aura podczas spotkania była sprzyjająca, nie licząc padającej przez około kwadrans mżawki i silnego wiatru pod koniec pierwszej połowy. Pierwszą bramkę dla miejscowych zdobył Leszek Dumana w 48 min. Kolejną, dwie minuty później, Piotr Szpila ładnym uderzeniem z rzutu wolnego. Na piętnaście minut przed końcem meczu Piotr Szpila doprowadził do wyniku 3-0. W 88 min zawodnik Korony przelobował bramkarza miejscowych i zdobył honorową bramkę. Żółte kartki: trzy dla gospodarzy i dwie dla gości.
   Jastrząb Łoniowa - Okocim 1-2. Gospodarze ulegli na własnym boisku rywalowi, mimo podobnego poziomu technicznego gry. Dwudziesta minuta to pierwsza bramka dla przyjezdnych zdobyta przez Zbigniewa Stósa. Kolejną bramkę zdobył na pięć minut przed końcem pierwszej połowy Michał Mida. Gospodarze jedyną bramkę zdobyli w 65 min min. Jedna żółta kartka dla gospodarzy.
Klasa "B", podokręg Tarnów, grupa I
   Gromnik - Biała Lubaszowa 7-3. Gospodarze rozegrali dobre spotkanie, w pełni pokazując na co ich stać. Akcja praktycznie cały czas toczyła się na połowie przyjezdnych. Miejscowi zaciekle atakowali bramkę przeciwnika, zdobywając kolejne bramki. Do przerwy Gromnik prowadził 3-2, przy czym piłkarze z Lubaszowej obie bramki strzelili po błędach miejscowych obrońców. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Krzysztof Jamka 2, Hubert Chudzik, Tomasz Baran, Daniel Kieroński, Piotr Kras i Wojciech Nowak. Gromnik otrzymał dwie żółte kartki (Daniel Kieroński oraz Piotr Gąsior).
   Siemiechów - Rzuchowa 5-1. Spotkanie przebiegało bardzo dynamicznie. Pierwszą bramkę dla miejscowych zdobył Mariusz Kieroński, ustanawiając tym samym wynik do przerwy na 1-0. Po przerwie w ślad za swym kolegą poszli Krzysztof Wierzbicki i Leszek Figas, zdobywając kolejne dwie bramki. Nie minęło dużo czasu, gdy Krzysztof Wierzbicki jeszcze dwukrotnie pokonał bramkarza Rzuchowej, przypieczętowując tym samym zwycięstwo swojej drużyny. Obie drużyny dostały po jednej żółtej kartce.
Klasa "C", podokręg Żabno
   Ilkowice - Wójcina 1-1. Ilkowice zremisowały przed własną publicznością z Wójciną, tracąc bramkę w 65 min. Wcześniej, bo już w 7 min, gospodarzy na prowadzenie wyprowadził po ładnej akcji Łukasz Kotapka. Ilkowice otrzymały jedną żółtą kartkę, a goście dwie. Warunki do gry były sprzyjające, nie licząc bardzo silnego wiatru wiejącego w twarze gopodarzy w drugiej części spotkania.
   Ćwików - Polonia Kłyż 3-1. Gospodarze, pomimo niesprzyjających warunków pogodowych pod koniec pierwszej połowy spotkania (deszcz, silny wiatr), pokonali lepiej wytrenowanego przeciwnika. Bramki dla gospodarzy zdobył Mateusz Kozaczka w 30, 70 i 75 min. Goście ukarani zostali jedną czerwoną kartką. (Seba)