Skuteczny finisz lidera

Armatura: Węgrzyn - Sęk, Fijał, Dworak (82 Cygal), Piskorz - Bigaj (46 Ochoński), Koprowski, Chmielarczyk, Jaworski (46 Janeczek) - Najder, Sarga.

Armatura Kraków - Beskid Tokarnia 5-2 (1-2)

1-0 Najder 5, 1-1 Wojtasik 23 (wolny), 1-2 Wojtasik 43, 2-2 Sarga 65, 3-2 Koprowski 86, 4-2 Ochoński 88, 5-2 Sarga 90. Sędziował Paweł Sikora. Żółte kartki Sęk - Leśniak. Widzów 200.
 Beskid: Leśniak - Mitka, Kędzior (75 Dyrcz), Hobot - Barglik (85 Radoń), Wojtasik, D. Jędrocha, Kania, Mizera - Kiełtyka, P. Jędrocha.
 Bardzo ciekawe i emocjonujące widowisko stworzyły obie drużyny. Nikt przed spotkaniem nie dawał ekipie z Tokarni szans na zwycięstwo i jakby na potwierdzenie tego w 5 min Najder wyszedł z piłką z głębi pola i technicznym lobem ulokował pikę w siatce. Wszyscy spodziewali się pogromu przyjezdnych, gdy tymczasem w 23 min Wojtasik strzałem z wolnego doprowadził do remisu. W 33 min w polu karnym sfaulowany został Najder i sędzia podyktował rzut karny, którego nie wykorzystał sam poszkodowany. Tuż przed przerwą składną akcję przeprowadzili goście i Wojtasik dobijając piłkę z ostrego kąta uzyskał dla nich prowadzenie.
 Po przerwie inicjatywa należała cały czas do gospodarzy, którzy jednak z każdą minutą grali coraz bardziej nerwowo. W 65 min Sarga znalazł się w dogodnej okazji, jego strzał odbił bramkarz, ale był on bezradny wobec dobitki tego samego zawodnika. Końcówka meczu była bardzo dramatyczna, gospodarze atakowali z impetem, ale trudno było im przedrzeć się przez obronę, którą stanowił cały zespół Beskidu. W 86 min kapitalnym prostopadłym podaniem popisał się Chmielarczyk, który uruchomił Koprowskiego, ten minął bramkarza i z ostrego kąta ulokował piłkę w bramce. Stało się jasne, że gospodarze tego meczu nie przegrają, jednak gracze Armatury atakowali nadal i w 88 min po akcji i podaniu Sargi Ochoński ulokował piłkę pod poprzeczką, a wynik ustalił Sarga, po pięknej akcji Najdera z Koprowskim.