Skuteczny Karwowski

(KIER)
II liga piłkarzy ręcznych. Szczypiorniści MOSiR-u Bochnia nie mieli kłopotów z odniesieniem pewnego zwycięstwa.

MOSiR Bochnia – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 32:22 (17:8)
Bramki: Karwowski 12, Król 5, Pach 5, Najuch 4, Imiołek 2, Bujak 1, Zubik 1, Janas 1, Serwatka 1.

Goście po bramce Kwiecińskiego po 5 minutach gry nieoczekiwanie prowadzili 3:1. W ciągu minuty do remisu 3:3 doprowadził Najuch. Pomiędzy 8 a 14 minutą cztery bramki zdobył lider klasyfikacji najlepszych strzelców II ligi Sławomir Karwowski, trafił Marcin Janas i miejscowi prowadzili 8:4. Pomiędzy 22 a 27 minutą ponownie zdobyli 4 gole i podwyższyli rezultat na 15:7.

Po 45 minutach gry piłkarze ręczni z Bochni prowadzili 23:17 i grając na luzie podopieczni trenera Ryszarda Tabora odnieśli zasłużone zwycięstwo.