Skuteczny kontratak

Stal Herb Sanok - Stal Rzeszów 0-1 (0-0)

0-1 Szczoczarz 57

Sędziował Arkadiusz Starobrat (Warszawa). Żółte kartki: Gryboś -**Majda, Wolański. Czerwona**-**Majda (81, druga żółta). Widzów 800.Stal Sanok: Pietrzkiewicz - Okas, Gawłowicz, Łuczka, Sumara - Nikody (77 D. Jęczkowski), Kuzicki, Węgrzyn, Badowicz (64 Kosiba) - Gryboś (71 Pańko), Niemczyk. Stal Rzeszów: Pomianek - Drozd, Popiela, Majda, Lebioda - Tatara, Wtorek, Kędzior, Kloc (77 Fabianowski), Wolański (89 Kosztyła) - Szczoczarz (80 Jabłoński).
Aspirująca do II ligi Stal Rzeszów rozczarowała swoją postawą. W I połowie rzeszowianie ani raz poważniej nie zagrozili bramce gospodarzy. Po przerwie goście zagrali lepiej, wygrywając większość pojedynków indywidualnych z sanoczanami. Jedna z kontr przyniosła im bramkę. Sanocki zespół mimo wielu okazji nie zdobył gola, przez ostatnie 10 minut meczu sanoczanie oblegali bramkę Rafała Pomianka, ale bez efektu. Rzeszowianie grali wtedy w dziesięciu, bo za drugą żółtą kartkę (dotknięcie piłki ręką) boisko opuścił Majda.
(BH)**

JAK PADŁA BRAMKA

0-1 Po zagraniu Wolańskiego do Szczoczarza ten drugi wpadł w pole karne i był spychany przez Węgrzyna, który nie zdołał zablokować napastnika gości. Zdecydował się na strzał z ostrego kąta, z prawej strony, w tzw. długi róg i pokonał Pietrzkiewicza.