Skuteczny Słupek

PAN
FUTSAL. W ostatnim meczu kontrolnym przed sezonem zespół Kupczyka Darkomp Kraków zremisował w towarzyskim meczu z rekordem Bielsko-Biała 7-7.

Trzy gole dla krakowskiej ekipy zdobył Michał Słupek, a po jednej Pawłowski, Powroźnik, Czech i Zagata. W zespole z Krakowa występowali ponadto: Augustyn, Kocot, Kozieł, Filipczak, Kossak, Kryger i Seweryn. Mecz był efektowny i spora grupa kibiców nie narzekała na brak ładnych akcji i goli. Po pierwszej połowie Kupczyk prowadził 5-1, po przerwie na parkiecie dominowali gospodarze.

W najbliższy piątek rusza polska ekstraklasa. Inauguracja będzie miała miejsce, jakże w Krakowie, bo tego dnia beniaminek Wisła Krakbet Kraków podejmować będzie w hali Bronowianki o godzinie 18 zespół mistrza Polski Akademię Słowa Poznań. W sobotę o godzinie 18 w Szczecinie z tamtejszą Pogonią 04 zmierzy się Kupczyk Darkomp. (PAN)