Słowacy z Bruk-Betu Termaliki dostali lekcję od Szwedów

Drużyna Słowacji przed meczem
Drużyna Słowacji przed meczem Facebook/SFZ
Trzech zawodników Bruk-Betu Termaliki Nieciecza: Patrik Misak, David Guba i Roman Gergel wystąpiło w czwartek w reprezentacji Słowacji, która towarzysko zmierzyła się ze Szwedami. Nasi południowi sąsiedzi przegrali aż 0:6.

W spotkaniu rozegranym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ze wspomnianej trójki w wyjściowym składzie znalazł się tylko Guba, w 60 min został zmieniony przez Filipa Orsulę. Misak wszedł na boisku na drugą połowę (za Filipa Hlohovsky'ego), a Gergel grał od 60 min (zmienił Miroslava Kacera).

Do przerwy Szwedzi prowadzili 1:0, po golu Alexandra Isaka. W 30 min mógł być remis, ale Hlohovksky zmarnował karnego. W kwadrans po przerwie było już 3:0, dwie ostatnie bramki padły w samej końcówce.

Materiał oryginalny: Słowacy z Bruk-Betu Termaliki dostali lekcję od Szwedów - Gazeta Krakowska