W nocy z soboty na niedzielę w nowohuckim mieszkaniu przy ul. Kamionka znaleziono zwłoki 46-letniego mężczyzny z raną kłutą na szyi, prawdopodobnie pochodzącą od noża. Policja zatrzymała żonę i 16-letniego syna zmarłego. Wczoraj trwały ich przesłuchania.
- Badamy szczegółowo tę sprawę - zapewnia kom. Tomasz Klimek, rzecznik komendy miejskiej. - Na miejscu zabezpieczyliśmy ślady związane z tym zdarzeniem. Zatrzymaliśmy także żonę i syna denata. Trwają ich przesłuchania. Czekamy na wyniki sekcji zwłok.(EK)
Śmierć od noża?
EK O zdarzeniu policja została poinformowana przez załogę pogotowia ratunkowego, która stwierdziła zgon Zdzisława J. W mieszkaniu była tylko jego żona i 16-letni syn. W jakich okolicznościach doszło do tragedii - na razie nie wiadomo.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.