Sobota

Redakcja
WANDA (ul. św. Gertrudy 5) (dolby stereo SR, kawiarnia filmowa): "Duże zwierzę" (pol., 73’) - 11, 12.30, 14, 16, 17.30, 19, 20.30, 22; POD BARANAMI (Rynek Główny 27) (stereo, dolby surround, klimatyzacja): "Pan Tadeusz" (pol., 12 l.) - 11, "Tamta strona ciszy" (109’) - 13.45, "Million Dollar Hotel" (niem./ang./amer., 18 l.) - 15.45, "Prosta historia" (USA, 1999, 105’) - 18, "Wierność" (fr., 2000) - 20, kino nocne: "Podziemny krąg" (USA, 140’) - 22.45.

Niedziela

 APOLLO (ul. św. Tomasza 11a) (stereo, ekran perełkowy): "Ostra jazda" (USA, 15 l.) - 16, "Jak ugryźć 10 milionów" (USA, 15 l.) - 18, "Gladiator" (USA, 15 l.) - 20.
 ARS: ANEKS SZTUKI (ul. św. Jana 6, nowa sala) (dolby stereo, ekran perełkowy): "The Flintstones: Niech żyje Rock Vegas" (USA, 15 l.) - 11.15, 13, "American Beauty" (USA, 15 l.) - 14.45, "Folwark zwierzęcy" (USA/ang., b.o.) - 16.50, "Księżniczka Mononoke" (jap., 12 l.) - 18.30, "Jak ugryźć 10 milionów" (USA, 15 l.) - 20.45, 22.45; KINOTEATR REDUTA (ul. św. Jana 6) (dolby digital surround EX, ekran perełkowy, klimatyzacja): "Ostra jazda" (USA, 15 l.) - 12, 23.45, "Mission: Impossible 2" (USA, 15 l.) - 13.45, 18.45, "Gladiator" (USA, 15 l.) - 16, 21; SZTUKA (ul. św. Jana 6) (dolby digital, ekran perełkowy, foteliki dziecięce Booster Buddy): "Folwark zwierzęcy" (USA/ang., b.o.) - 9.45, 15.40, "Księżniczka Mononoke" (jap., 12 l.) - 11.30, "Ostra jazda" (USA, 15 l.) - 13.45, 17.30, 21.10, "Jak ugryźć 10 milionów" (USA, 15 l.) - 19.15, "Gladiator" (USA, 15 l.) - 23.15.
 ATLANTIC (ul. Stradom 15) (dolby stereo SR, kawiarnia): "Fantazja 2000" (USA, b.o., dubbing) - 12.30, 14, "Męska gra" (USA, 15 l.) - 15.30, 20.15, "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" (pol., 15 l.) - 18.15; KIJÓW (al. Krasińskiego 34) (dolby digital surround EX, klimatyzacja, kawiarnia, parking): "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" (pol., 15 l.) - 13.30, 20.30, "Gniew oceanu" (USA, 15 l.) 15.30, 18; MIKRO (ul. Lea 5) (dolby stereo A): "Dziewczyna na moście" (fr., 18 l.) - 16, "Po tamtej stronie chmur" (fr./wł./niem., 15 l.) - 18, "Ciemna strona miasta" (USA, 18 l.) - 20; ŚWIT (os. Teatralne 10): (dolby Pro Logic, kawiarnia, parking), (duża sala): "Mission: Impossible 2" (USA, 15 l.) - 13.45, 20.30, "Ja, Irena i ja" (USA, 15 l.) - 16, "Gniew oceanu" (USA, 15 l.) - 18.15; (mała sala): "Wielka Niedźwiedzica" (USA, 10 l.) - 14, "Gniew oceanu" (USA, 15 l.) - 15.45, "Mission: Impossible 2" (USA, 15 l.) - 18, "Ja, Irena i ja" (USA, 15 l.) - 20.15.
 UCIECHA (ul. Starowiślna 16) (dolby stereo, ekran perełkowy): "Człowiek widmo" (USA, 15 l.) - 16, 20.30, 22.30, "Ja, Irena i ja" (USA, 15 l.) - 18.15.
 PASAŻ (Rynek Główny 9): "Odwrócona góra" (pol., b.o.) - 14.15, "Trzeci cud" (USA, 15 l.) - 16, "Szósty zmysł" (USA, 15 l.) - 18, "Informator" (USA, 15 l.) - 20.
 SFINKS (os. Górali 5): "Wspaniały Joe" (USA, 15 l.) - 17, "eXistenZ" (kan./ang., 15 l.) - 19.
 TĘCZA (ul. Praska 52): nieczynne.
 PARADOX (ul. Krowoderska 8) (dolby stereo): "Opętanie" (USA, 15 l.) - 18, "Przerwana lekcja muzyki" (127’) - 19.45.
 WRZOS (ul. Zamoyskiego 50): "Pitch Black" (USA, 15 l.) - 15.40, "Pan Tadeusz" (pol., 12 l.) - 17.30, "Wszystko o mojej matce" (hiszp., 18 l.) - 20.10.
 MYŚLENICE - MUZA (ul. Piłsudskiego 20): "Huragan" (USA, 15 l.) - 16.30, "Patriota" (USA, 15 l.) - 18.45.
 SKAWINA - PIAST (ul. Węgierska 3): "To ja, złodziej" (pol., 15 l.) - 18, "Mission: Impossible 2" (USA, 15 l.) - 20.20.
 WANDA (ul. św. Gertrudy 5) (dolby stereo SR, kawiarnia filmowa): "Duże zwierzę"**(pol., 73’) - 11, 12.30, 14, 16, 17.30, 19, 20.30; POD BARANAMI (Rynek Główny 27) (stereo, dolby surround, klimatyzacja): "Pan Tadeusz" (pol., 12 l.) - 11, "Tamta strona ciszy" (109’) - 13.45, "Million Dollar Hotel" (niem./ang./amer., 18 l.) - 15.45, "Prosta historia" (USA, 1999, 105’) - 18, "Wierność" (fr., 2000) - 20.
 
APOLLO (ul. św. Tomasza 11a) (stereo, ekran perełkowy): "Ostra jazda" (USA, 15 l.) - 16, "Jak ugryźć 10 milionów" (USA, 15 l.) - 18, "Gladiator" (USA, 15 l.) - 20.
 
ARS: ANEKS SZTUKI (ul. św. Jana 6, nowa sala) (dolby stereo, ekran perełkowy): "The Flintstones: Niech żyje Rock Vegas" (USA, 15 l.) - 11.15, 13, "American Beauty" (USA, 15 l.) - 14.45, "Folwark zwierzęcy" (USA/ang., b.o.) - 16.50, "Księżniczka Mononoke" (jap., 12 l.) - 18.30, "Jak ugryźć 10 milionów" (USA, 15 l.) - 20.45; KINOTEATR REDUTA (ul. św. Jana 6) (dolby digital surround EX, ekran perełkowy, klimatyzacja): "Ostra jazda" (USA, 15 l.) - 12, "Mission: Impossible 2" (USA, 15 l.) - 13.45, 18.45, "Gladiator" (USA, 15 l.) - 16, 21; SZTUKA (ul. św. Jana 6) (dolby digital, ekran perełkowy, foteliki dziecięce Booster Buddy): "Folwark zwierzęcy" (USA/ang., b.o.) - 9.45, 15.40, "Księżniczka Mononoke" (jap., 12 l.) - 11.30, "Ostra jazda" (USA, 15 l.) - 13.45, 17.30, 21.10, "Jak ugryźć 10 milionów" (USA, 15 l.) - 19.15.
 
ATLANTIC (ul. Stradom 15) (dolby stereo SR, kawiarnia): "Fantazja 2000" (USA, b.o., dubbing) - 12.30, 14, "Męska gra" (USA, 15 l.) - 15.30, 20.15, "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" (pol., 15 l.) - 18.15; KIJÓW (al. Krasińskiego 34) (dolby digital surround EX, klimatyzacja, kawiarnia, parking): "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" (pol., 15 l.) - 13.30, 20.30, "Gniew oceanu" (USA, 15 l.) 15.30, 18; MIKRO (ul. Lea 5) (dolby stereo A): "Dziewczyna na moście" (fr., 18 l.) - 16, "Po tamtej stronie chmur" (fr./wł./niem., 15 l.) - 18, "Ciemna strona miasta" (USA, 18 l.) - 20; ŚWIT (os. Teatralne 10): (dolby Pro Logic, kawiarnia, parking), (duża sala): "Mission: Impossible 2" (USA, 15 l.) - 13.45, 20.30, "Ja, Irena i ja" (USA, 15 l.) - 16, "Gniew oceanu" (USA, 15 l.) - 18.15; (mała sala): "Wielka Niedźwiedzica" (USA, 10 l.) - 14, "Gniew oceanu" (USA, 15 l.) - 15.45, "Mission: Impossible 2" (USA, 15 l.) - 18, "Ja, Irena i ja" (USA, 15 l.) - 20.15.
 
UCIECHA (ul. Starowiślna 16) (dolby stereo, ekran perełkowy): "Człowiek widmo" (USA, 15 l.) - 16, 20.30, "Ja, Irena i ja" (USA, 15 l.) - 18.15.
 
PASAŻ (Rynek Główny 9): "Odwrócona góra" (pol., b.o.) - 14.15, "Trzeci cud" (USA, 15 l.) - 16, "Austeria" (pol., 15 l.) - 18, "Informator" (USA, 15 l.) - 20.
 
SFINKS (os. Górali 5): "To ja, złodziej" (pol., 15 l.) - 17, "eXistenZ" (kan./ang., 15 l.) - 19.
 
TĘCZA (ul. Praska 52): nieczynne.
 
PARADOX (ul. Krowoderska 8) (dolby stereo): "Opętanie" (USA, 15 l.) - 18, "Przerwana lekcja muzyki" (127’) - 19.45.
 
WRZOS (ul. Zamoyskiego 50): "Pitch Black" (USA, 15 l.) - 15.40, "Pan Tadeusz" (pol., 12 l.) - 17.30, "Wszystko o mojej matce" (hiszp., 18 l.) - 20.10.
 
MYŚLENICE - MUZA (ul. Piłsudskiego 20): "Huragan" (USA, 15 l.) - 16.30, "Patriota" (USA, 15 l.) - 18.45.
 
SKAWINA - PIAST (ul. Węgierska 3):** "American Beauty" (USA, 15 l.) - 18, "Gniew oceanu" (USA, 15 l.) - 20.15.

\\\*

 ANIKINO - remont.
 OGRÓD ZOOLOGICZNY, Las Wolski, ul. Kasy Oszczędności m. Krakowa 14. Dojazd autobusem linii 134. Kasy czynne w godz. 9 - 18.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie