Sparingi piłkarskie

MARO
Sandecja - Hetman Zamość 0-1 (0-0). Gol Albingier 75.

Na początek porażka

Sandecja: Bodziony - Zachariasz, Mikołajczyk, Łukasik, Damasiewicz - Nowak (30 M. Gryźlak), Szczepański, A. Ciastoń, Wojtas - T. Ciastoń, Świerad. II połowa: Jachowicz - Polański (60 Pociecha), Stawarczyk, Zagórski, Serafin - M. Gryźlak, Peciak (80 Zalewski), Wańczyk, Szczepanik - Policht, Mordarski.
   Od porażki z Hetmanem Zamość rozpoczęli tygodniowe zgrupowanie w Dębicy piłkarze Sandecji. 1. połowa rozgrywanego w Pustyni spotkania należała do podopiecznych trenera Adama Nawałki, bramkowe szanse mieli 3-krotnie Świerad, Nowak, Wojtas. Po zmianie stron lekką przewagę osiagnął Hetman. W 75 min z błędu Peciaka skorzystał Albingier, strzelił celnie długi róg.
   Sądeczanie, mimo przegranej, zaprezentowali się z korzystnie. Zabrakło lekko kontuzjowanego Krupy. Dziś o godz. 11 Sandecja zmierzy się z Igloopolem Dębica, o 12.30 z Czarnymi Jasło. (DW)

Wygrane Kmity, porażka Dalinu

Kmita Zabierzów - Cartusia Kartuzy 4-3 (2-0): Filipczak 2, Dzierżanowski, Funek; Kmita - Polska U-19 1-0 (1-0): Strzeboński. Mecz odbyły się na sztucznej nawierzchni gdańskiej AWF.
   Skład Kmity w meczu z Polską U-19: Różalski - Krauz, Strzeboński, Giza, D. Gawęcki - Bębenek, Durzyński, Bagnicki, Filipczak - Dzierżanowski, P. Gawęcki oraz Woźniak, Łuszczek, Krzyściak, Funek, Łącz, Stachurski, Satora, Wiatr, Ciepichał, Bogusz, Łopatowski.
   Górnik II Zabrze - Dalin Myślenice 1-0 (0-0). Mecz rozegrany na ciężkim, oblodzonym boisku w Kuźni Raciborskiej.
   Dalin: Szuba - Łopata, Piszczek, Żurek, M. Brytan - Marzec, Rudzki, Lech, Stoch - Zieliński, Muniak oraz Łapa, Stelmach, Matusiak, Bała, Mistarz, Pieterwas, Bylica, Kański.
   Artur Skiba z Dalinu zaliczył 90 minut w popołudniowym sparingu Polski U-19 z Gedanią Gdańsk, przegranym przez "orlików" 1-3. (MARO)