Sparingi piłkarskie

ZAB
W meczach trzecioligowców zachodniej Małopolski Alwernia zremisowała z piątoligowym Tramwajem Kraków 1-1, a Beskid Andrychów przegrał z przedstawicielem śląskiej klasy okręgowej, Szczakowianką Jaworzno 1-2 (1-1).

Spójnia Osiek Zimnodół (V liga), przegrała z KP Chrzanów (VI liga wadowicka) 3-5 (2-1); bramki: Mróz 20, Ziarno 44, Tukaj 71 - Łukasik 23, 55 (karny) i 86; Augustynek 68, Olszowski 75.

Z kolei MKS Trzebinia Siersza zremisowała z Czańcem 1-1. Był to pojedynek czwartoligowców z Małopolski i Śląska.

Skawa Wadowice (IV liga) przegrała z Sokołem Przytkowice (V liga) 2-7.

Z kolei MKP Unia Oświęcim, lider wadowickiej klasy okręgowej, pokonała Bobrek 6-1, beniaminka oświęcimskiej klasy A.

Iskra Klecza Dolna (VI liga wadowicka, 9. miejsce) zremisowała ze Strzelcem Budzów 1-1, reprezentującym wadowicką klasę A. Prowadzenie w tym meczu objęli budzowianie, w 18 minucie natomiast pięć minut później do remisu doprowadził Zaremba.

Z kolei drugoligowy Przebój Wolbrom pozwolił się w Ostrowcu Świętokrzyskim rozgromić pierwszoligowemu KSZO 0-6 (0-2).